Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szülők! Fültágítót szeretnék...

Szülők! Fültágítót szeretnék és kíváncsi lennék, ti mit reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a 15 éves lányotoknak fültágítója van/fültágítót akar?

Figyelt kérdés
Illetve azt hallottam, hogy büdösödik és szeretnélek megkérni titeket arra, hogy ha tudomásotok van arról, hogy miért, akkor írjátok le

2013. márc. 27. 18:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
71%
Azért büdös, mert csak úgy tudod tágítani, ha nem hagyod begyógyulni minden millinél. Így mindig gennyes lesz, és szinte soha nem gyógyul be. A genny miatt bűzlik, mert egyfolytában váladékozik.
2013. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Arra a részére tudok reagálni, hogy tetszene-e, ha a gyerekeim ilyen tervvel állítanának haza: nem...

Számomra a fültágító gusztustalan, ronda, semmi szépet nem látok benne...

2013. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Kivetetném a füléből. Csúnya és ha kiveszi lógni fog a cimpája. Ha elég értelmes (és remélem a lányom az lesz 15évesen) akkor felfogja és kiveszi magától, vagy nem is fog akarni ilyet.
2013. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Nem értem, mi ez az őrület ezzel a fültágítóval.

Egyrészt,irtó ronda. Képzeld, ha majd komoly munkád lesz később.Persze kiveheted, és regenerálódik is majd valamennyire, de a fülcipa "szép" kinyúlt, lógós lesz.

Büdösödik, több okból is. A tágítás során a bőr felszínén baktériumok telepednek meg, amit lehetetlen rendesen eltávolítani. Akkor is büdösödni fog, ha teszem fel naponta kiveszed, és lemosod. A tágító széles, zárt felszíne miatt(ami a füllel érintkezik)képtelen a bőr szellőzni.

2013. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem engedném meg. Én sem vagyok túl öreg, 24 vagyok és nem az a begyöpösödött fajta. De csak tönkreteszi vele magát az ember. Ronda és büdös és gennyedzik. Mivel ugye vágni kell, hogy beférjen a tágító, így keletkezik egy nyílt seb, ami nem tud összeforrni, mert a tágító nem hagyja. Ezért gennyedzik. És a gennytől lesz büdös. És ha meg már nem tetszik, és ki akarod venni, akkor meg nem biztos, hogy össze tud annyira szűkülni a lyuk. Lógni fog a cimpa. Azon meg csak az olló segít...
2013. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Babeli Zurzavar válasza:
100%
en igazan liberalis vagyok de fultagito???!!! na neeee! hogy fogsz kinezni mikor kiskosztumben az elso allasinterjudra mesz? vagy mikor epp az elso szerelmes osszebujaso,d elso csokod kozben erzik meg a gennyes sebszagod? fuuuuj!!! ja es ha a lanyom lennel? nagyot csalodnek Benned!
2013. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]


A kérdező ekkorát szeretne, már leírta egy másik kérdésben. Ettől egyáltalán nem fog lógni, ha kiveszi. Szinte alig észrevehető. De büdi lesz, az tuti. :)

2013. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, egy millivel nagyobbat. Hatalmas.:)
2013. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

én eddig nem tettem fel semmi hasonló kérdést... :)

nagyjából ekkorát akarok.. illetve egy picit kisebbet :)

[link]

2013. márc. 27. 18:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Semmi szépet és vonzót nem látok benne...
2013. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!