Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elofordult mar veletek, hogy...

Elofordult mar veletek, hogy egy draga, markas kozmetikum nem valt be, egy olcso " noname" termék viszont mérfoldekkel jobbnak mutatkozott draga tarsanal?

Figyelt kérdés
Nalam a testapoloknal volt igy, lehetett kapni ( nem tudom létezik e még) a 100as boltokban a Floren testapolot, azok fantasztikusan jok voltak!
2009. okt. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen. l'oreal szemspirál csomós volt, és túl sok ment a keféjére egyszerre, a 600 ft-os essence pedig tökéletes! ;)
2009. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Garnier termékekkel jártam így. A testápolójuk vagy ragadt(feszesítős) vagy nagyon zsíros érzést keltett,de mégsem hidratált. A Dove és Nivea samponoktól is egyből zsírosodott a hajam. Volt még jó sok csalódás,de azt hosszú lenne megírni. Én a dm Balea-s termékeit használom, azok olcsók és nagyon jók, ráadásul mindig találok valami újdonságot, vagy a régi termékeiket újítják meg. Egyébként igazad van, a Floren testápolók is tök jók, és még lehet őket kapni.
2009. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bőrradír ügyben jártam így, se loreal, se nivea, egyikse volt jó, majd a Dm-es 250ft-os BALEA...na az bevált:)
2009. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem hajvasalóval volt így. barátnőm vett magának egy hiperszuper hőfokállíthatós tizen nemtudom hány ezres hajvaslót. én magamnam egy kis snasz vasalót, 5000-ért. (nemvolt több pénzem) persze az övé 2 hónapra rá elromlott. utána meg vissza ment a boltba és beszerzett egy olyat ami nekem van.
2009. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fructis sampont egyszer kipróbáltam,az volt ráírva hogy cukorral a haj energiájáért.Ja...Megmostam,másnap kristálycukrot vakartam a fejemről!!!Azóta a fructis reklámokon csak nevetni tudok.Babasampont használok,és tökéletes!
2009. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előfordult! Én a Garnier Fructis hajbalzsamot hasznáéltam, de hajmosás után nagyon összeállt a hajam tőle, olyan lett mind aki ezer éve nem mosott hajat és összeállt neki. Azóta a Dm saját márkás termékét használom a Baleát, nagyon olcsó 300-400 körül van azthiszem és nagyon szép könnyen kifésülhető lesz a hajam.
2009. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sorolhatnám, hányszor megesett, hogy a drága termék elbújhatott volna az olcsóbb társa mellett. A Rimmel körömlakkja és szempillaspirálja nekem nem vált be, a spiráljától például fényévekre van a S-he dúsító spirálja, a lakkja, aminek a papírján legalább 10 napig tartó ragyogást ígérnek...na az kb. 2-3 napig tart. A Manhattan sminkeket szeretem, viszont nem tudnak olyan lakkot gyártani, ami 3 napnál tovább maradna a körmömön, viszont a Miss sporty, S-he és Essence termékekben ilyen téren nem csalódtam.
2009. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!