Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemüveget válasszak?

Milyen szemüveget válasszak?

Figyelt kérdés

Ballagási ajándék lesz (kicsit megkésve) és mivel ez lesz az első szemüvegem nagyon jól meg szeretném választani. Már évek óta várok rá, úgyhogy egy drágábbra is rá tudtam beszélni a szüleimet. (-2 mindkét szemem)



Ezek nagyon tetszenek, meg tudja valaki esetleg nevezni a márkát és hogy hol lehet kapni? Neten nem merek rendelni.


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]


2013. máj. 15. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek a mostani divattiniszemüvegek, ami ocsmány, hamarosan a divatból is kimegy és kb senkinek nem is áll jól. Valami normálisabbat válassz mert ezt hordani sem fogod ha rájössz milyen hülyén áll.
2013. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az arcformádtól is függ melyik áll neked jól:) De biztosan fognak segíteni, amikor felpróbálod őket
2013. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A fejemet úgy az ovális és a szív forma közé tenném. Volt már rajtam ilyen típus és nekem tetszett, azért kerestem ilyeneket.
2013. máj. 15. 18:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Majd egy-két év múlva fel sem akarod venni, és valóban ronda...

2013. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egyes és hármas szerintem nem drasztikusak.
2013. máj. 15. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, és a legkevésbé sem érdekel, hogy divat-e avagy sem. Ha kimegy a divatból engem nm érdekel, ugyanúgy fogom hordani, főleg hogy nekem dioptriás is, amúgy is szükségem van szemüvegre.


Neten tényleg ne rendelj, inkább menj el egy optikába, és ott fel tudodpróbálni, milyen keret áll jól.

2013. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, nem azért tetszik mert ez most épp "divat". Már 4-5 éve is tetszett anyum lánykori képén hasonló szemüveg, pedig akkor még nem volt úgymond menő:D
2013. máj. 15. 21:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahelyett, hogy ebbe köt bele mindenki, inkább válaszoljanak a kérdésre, ha meg nem tudnak akkor meg maradjanak inkább csendben..
2013. máj. 15. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne mások véleményével foglalkozz ,meg hogy mi divat mi nem :) Nekem az 1. és a 3. nagyon tetszik amúgy ! (L)
2013. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek a keretek valóban nagyon divatosak mostanában, úgyhogy szerintem minden normálisabb optikában találhatsz ilyeneket. :)
2013. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!