Tetszik ez a karóra?

Figyelt kérdés

Nem drága, nem is valami márkás, de szerintem jól néz ki. Jó lenne ez egy 40 éves férfinak? Nektek tetszik? Vélemény?

Elsősorban óra kedvelők válaszát várom.:)

[link]


2013. máj. 15. 20:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
Elegáns. Jól néz ki.
2013. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök a véleményednek. Remélem csak pozitív válaszok érkeznek!:)
2013. máj. 15. 20:54
 3/14 anonim ***** válasza:
szép, ízléses. egy 40éves férfinak sztem pont ideális. :)
2013. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést:)
2013. máj. 15. 20:59
 5/14 anonim ***** válasza:
A római számos óra nekem pl. azonnali kizáró ok, de ez a krumpli anélkül is egy nóném söpredék szar. Így ránézésre az a kategória, amiről 2 hónap alatt már kezd lerohadni a filléres galvanizálás. Mindez 10ezerért... Ha másnak vennéd, gondold meg, én ilyet ajándékba csak az ellenségemnek vennék :) Valami 70 éves vén homokos kezén tudnék ilyet elképzelni.
2013. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

na bummm


70 éves homokos?? Miért éppen ez jutott eszedbe?

Egyébként nem egészen értek veled egyet. Nekem is van hasonló "nóném" óra legalább 5-6, ami ráadásul csak 3-4 ezerbe került. Aldiban lidliben vettem, egyet pedig óraszaküzletbe. A tapasztalatom pedig nagyon is pozitív, igazán jó órák. Pontosak, strapabírók, és nem is kopik.

2013. máj. 15. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor mire volt a kérdés? Ha neked tetszik, nincs gond.
2013. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Már vagy három éve van pl. egy ilyen órám is, ami szuper minden szempontból: [link]

Látod az árát? Olcsó, nagyon olcsó. Órástól vettem, azt mondta remek óra. A szerkezete versenybe állhatna a nagy óragyártókkal is. Tehát ár alapján nem kell mindjárt leírni valamit.

2013. máj. 15. 21:33
 9/14 A kérdező kommentje:

"Akkor mire volt a kérdés? Ha neked tetszik, nincs gond."



Dehogyis!! Semmi gond azzal, hogy nem tetszik Neked. Sőt a véleményeddel sincs baj. Én az óra minőségét vitatom, nem lehetsz ennyire biztos abban, hogy ócska.

2013. máj. 15. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon vénemberes, 40 évesen max egy a koránál sokkal idősebbnek kinéző, kötött kardigános, szandál-zoknis középiskolai földrajztanáron tudnám elképzelni.
2013. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!