Tetszik ez a karóra?

Figyelt kérdés

Nem drága, nem is valami márkás, de szerintem jól néz ki. Jó lenne ez egy 40 éves férfinak? Nektek tetszik? Vélemény?

Elsősorban óra kedvelők válaszát várom.:)

[link]


2013. máj. 15. 20:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ok meggyőztetek, öreges. Úgy döntöttem helyette ezt veszem: [link]

Ez már jó választás?:)

2013. máj. 16. 12:19
 12/14 anonim válasza:
Nos. Személy szerint 4db karórával rendelkezem. A legdrább egy Breitling Navitimer original navitimer 2011 edition. Ezen kívűl van még egy Doxa Trófeo 285.10.103.01W-m illetve egy Tag Heuer Carrera Calibre 16 autómata órám. A negyedik órát 7-8 éve vásároltam törökországban a piacon nagyjából 10 ezer forintnak megfelelő összegért. Abban az órában szoktam sportolni és házimunkát végezni. Állítom, hogy semmivel sincs rosszabb állapotban, mint a drágább társai. Ennyit arról, hogy leszóljátok a 10. 000 forintos órákat.
2013. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem az árával van a baj, nekem is olcsó óráim vannak és imádom őket, de ez tényleg vénemberes. a második választás már jó. :)
2013. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerintem egyébként nem vénemberes, inkább csak egy stílus! Nyilván nem adidas, vagy nike póló mellé ajánlott a viselése. De például a régi stílusó dolgokat kedvelők esetében, jó választás lehet.
2013. máj. 16. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!