Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó körömlakkok sok színben,...

Olcsó körömlakkok sok színben, de hol?

Figyelt kérdés

Rossmann, DM azért nem annyira pénztárca barát körömlakkok terén sem.

NYC lakkok 600-ért? akciósan is 450 ft-ba kerülnek.

Illetve Essence lakkjai sem olyan olcsók...

Tudtok BUDAPESTEN olyan kis euros, vagy 100 ft-os boltot, ahol olcsón lehet kapni max 200-300 ft lakkokat?


2013. máj. 17. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szépségalota

[link]

2013. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress Moyra lakkokat, 200-300 forint körül vannak rengeteg szín van és nagyon jók. 100ft-sekben,fodrászkellékeseknél biztos lehet kapni
2013. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát figyu, nekem legtöbbje Moyra körömlakk, ezek 350-380 közt vásárolt lakkok. Ezenkívül van 2 db Miss Sporty, igaz néhol 600 ft, de nagyon jók. De tudod mit? Vettem eurósban 2 db pici lakk volt 290,- és nagyon szépen fednek, tartósak! Rose Nail van ráírva az üvegükre. Én egy pezsgős bronzost, és egy bordót vettem, de volt lila, kék, sárga, stb. Meg láttam egy állvány a szivárvány összes színével, az mondjuk nagy üveges olyan 350-400 közt van, még nem teszteltem, de tervezem hogy veszek belőlük is 1-2 színt, üvegben csodaszépnek tűntek. Szóval menj be valami eurósba és ott nézelődj, de próbáld ki egy ujjadon, vagy minimum tekerd le és nézd meg az ecsetén stb, hogy nem nagyon "vizes" a lakk, elég erős színű-e. Vettem már olyan Lovely lakkot sötétlilát ami 4 rétegben is áttetsző, asszem kukában fog aludni...
2013. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, ezt nézd:

[link]

Szóval 100 féle színben létezik, bár nem tudom van-e olyan bolt ahol mindegyik van. De gyönyörű mind és 2 rétegben fed, fedőlakkal nekem 5-6 napig okés. :)))

2013. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!