Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani nekem parfümöt?

Tudnátok ajánlani nekem parfümöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan parfümöt keresek, ami édeskés, esetleg ciprusos. És érezni lehessen utánam az illatot, miután befújom maga. Mintha illatfelhő venne körül, ezt a hatást akarom elérni. Szóval olyat szeretnék, amit már távolról is lehet érezni. Valaki tud ilyet ajánlani? Árkategória mindegy.

16/L



2013. máj. 18. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Lady GaGa - Fame parfüm pont ilyen, annyi az eltérés, hogy ha azt szeretnéd, hogy erős illata legyen, kétszer-háromszor kell fújnod belőle magadra. De amúgy jó illata van; édeskés, kicsit gyümölcsös. :)
2013. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ment a zöldkéz :)
2013. máj. 18. 20:28
 3/11 anonim válasza:

Esetleg az Avonos Secret Fantasy sötétrózsaszín változata. :)

Nekem bevált.

2013. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is ment a zöldkéz :)
2013. máj. 19. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:

AZ elite models-nek van a Rio változata, azt imádom :)

[link]

2013. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Molnár Ádám01 ***** válasza:

Sziaszia! Az illatfelhő megléte alapvetően inkább azon múlik hova fújod az illatot, erre meg vannak a speciális pontok ahova tenned kell.

Az illatszer ajánlás távolságra nem egyszerű feladvány, hiszen egy ember személyisége rendkívül bonyolult dolog, az illatot pedig az dönti el.

Ha gondolod szívesen segítek, illatmester vagyok, van eszközöm arra, hogy tudjak Neked személyre szabottan segíteni.

Írj privátban nyugodtan!

Á.

2013. máj. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Shakira: Elixir

Ez egy erős,de nagyon finom illat!

2013. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Avonból Incandesence, imádom, még a ruhán is lehet érezni, pedig csak a bőrömre fújtam!
2014. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is ment a zöld kéz :)
2014. jan. 24. 17:27
 10/11 anonim válasza:

Avon- Ultra Sexy

Elsőnek erősnek tűnik az illata,de ha 4-5 spricc megy rád utána már 3 méterről érezni fognak :D velem is így van!

2014. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!