Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillaspirált hogy kell...

Szempillaspirált hogy kell használni? Hány rétegben, alulról vagy felülről? Hogy ne csomósodjon

Figyelt kérdés
köszi

2013. ápr. 28. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szempillaspirálfüggő is, hogy mennyire csomósodik. Én alulról szoktam, két rétegben, de az első réteg után várok egy picit hogy száradjon.
2013. ápr. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Olyan spirált veszek aminek nem keféje van hanem fogai szóval a kefe része pici fésűre hasonlít.

Azzal kapásból szét is választod a szempillákat és nem tűnik csomósnak.

2013. ápr. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fésűset ajánlanám, szépen szétválasztja a pillákat
2013. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szilikon vagy műanyagkefések szerintem is jobbak. Szépen szétválasztanak. Én nem szoktam konkrétan nézni, hány réteget kenek fel, csak nekiállok és addig kenem, amíg jó nem lesz. Csak a felső szempilláimra kenek, és alulról. A csomósodás a spirálon is múlik tényleg. Amit nagyon nem ajánlok, azok az Essence spirálok. Nekem nagyon csomósodnak, összeragasztották a szempilláimat, potyogtak le. Ha olcsót akarsz, akkor a Lovely-tól a sárgát és a kéket ajánlom, ha drágább is szóba jöhet, akkor a Max Factort.
2013. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Nekem pont az egyik essence spirál vált be - maximum definition -, az egyik legjobb, amit próbáltam, és nagyon tartós, nem lehet "lesírni" sem.

2013. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1-2 rétegben a felső szemhéjat alulról, alsót felülről

(minél öregebb a szempillaspirál,annál jobban be van sűrűsödve és annál kevesebb rétegben kell felvinni)

2013. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ha szempillafésűvel átfésülöm a pillákat száradás előtt, akkor sem ragadnak össze, ugye?
2013. ápr. 28. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!