Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 6 napja kilövettem a fülem,...

6 napja kilövettem a fülem, és még fáj, ez normális?

Figyelt kérdés
Az egyik fülembe két lyukat csináltattam, tehát összesen hármat, egyiket sem porcba. Tehát a problémám, hogy 5-6 napja lőtték ki, és az a fülem, amelyikben két lyuk van, fáj, ha kicsit megnyomom. (A másik fülcimpám nem fáj; ha megtapogatom, csak annyit érzek, hogy benne van a fém.) Ez normális? Nagyon ügyelek a lyukakra, és természetesen forgatni is szoktam.
2013. máj. 22. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet a legfölső mégis porcot ért, nálam is így volt. Vékony porc ott már lehet, és az lassabban gyógyul. Türelem, nekem a normál fülcimpában lévő lyukak is két hétig érzékenyek voltak.
2013. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!