Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány körömlakkod van? Mennyi...

Hány körömlakkod van? Mennyi a még normális mennyiség?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 09:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem kb. 20 db van, de nagyon sokat kidobáltam multkor, mert már régiek voltak és nagyon sűrűek voltak, meg beszáradtak. Szerintem az a normális ha minél több van... ;-) Persze állandó használatban. Nem úgy hogy megveszed dísznek.
2013. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
hát vagy 80... :D
2013. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
50 körül :)
2013. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Annyi a normális, amennyit Te annak érzel és amennyit rendszeresen használsz. Azért fölösleges beraktározni, hogy csak álljon a polcon, mert idővel csak beszárad, besűrűsödik, használhatatlanná válik.

Nekem kb. 20 lakkom van, de a legtöbbet nem is használom, mert olcsó, gagyi és nem tartós. Ami mondjuk tényleg közel áll a szívemhez, az úgy 4-5 lakk, ezeket megtartom, a többit meg majd kidobom. És ezentúl inkább veszek drágább, de jobb minőségű lakkot (az astor pl nekem 5 napig is bírta, más lakkok már a 2. nap pattognak le).

2013. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
18 db van nekem (most megszámoltam neked :D). Normális mennyiséget nehéz mondani. Szerintem 40-50 fölött már felesleges, mert úgysem tudsz annyit elhasználni és csak beszáradnak. Magamnak még azt a 18-at is soknak tartom, mert kb. csak felét használom rendszeresen. Mostanában azon vagyok, hogy próbálom a kevésbé kedvelteket is elhasználni, hogy 10 db-nál ne legyen több. Tavaly nyár környékén még kb. 30 db-om volt, úgyhogy jól haladok. :)
2013. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én leszek a kakukktojás, de nekem csak egy élénkpiros van.

Tervezem további színek beszerzését is, amint lesz rá keret.

Szeretnék még egy feketét és egy epresjoghurt-rózsaszínt.

Nincs megszabva, mennyi a még normális mennyiség, annyit veszel, amennyit csak szeretnél. Nem hinném, h bárkinek lenne oka ferde szemmel nézni emiatt, hiszen lányok vagyunk. :D

2013. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

90 db körül.

Szerintem ez már nem túl normális:) Főleg hogy rengeteget megveszek aztán nem is használom.

2013. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
6 lakkom van, ezek közül 1 már több mint 10 éves, de nincs semmi baja. Mivel nem szeretem összevissza színesre mázolni a körmöm ezért nem is kell több, ez is sok. Meg mostanában gondolok a tesztállatokra is, szerencsétlen állatok szenvednek azért hogy nők körme színes legyen... undorító.
2013. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor a 12 még nem sok...mindet használom, van Opitól Moyráig mindenféle, valami hígítót beszerzek, mert ennyi már beszárad, mielőtt elfogyna...

Örülök, hogy nemcsak én vagyok lakkmániás :)

2013. ápr. 1. 11:17
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most olyan 150-60 körül van, hidd el ez már beteges... Imádom őket és szinte az összes használatban van, ha csak mintákhoz is.

Nekem is van drogériás márkáktól kezdve a drágább kategóriáig minden, pl. OPI, Zoya..:)

2013. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!