Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehetnék igazi punk?

Hogyan lehetnék igazi punk?

Figyelt kérdés

Légyszíves mindent írjatok vagy linkeljetek.Ruhák,márkák,sminkek,haj minden légyszi.Ja és ha valami jó punk zenét is tudtok nyugadtan írjátok::)::):):)

Turkálóban is találhatok magamnak cuccokat?Mennyibe kerülne mondjuk most kicserélni a ruhatáramat?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. okt. 3. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem hogy a punkok úgy lesznek hogy gondolnak egyet és punkra váltanak. Azt sem tudod milyen zenét hallgass akkor felejtsd is el most rögtön. Kiröhögnének az igazi punkok csak.
2009. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a bizatattást.

Amúgy az egészet feltételes módban kérdeztem nem azt mondtam ,hogy hogyan legyek....Engem azért érdekelne mert mert az unokatestvérem punk és gondoltma megszeretnék problálkozni vele.Azért kérem ez ilyen dolgokat,hogy eldöntsem akarok-e az lenni.

2009. okt. 3. 23:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A stílust nem lehet magadra erőltetni. Most ha én a pop zenét szeretem akkor hibáa akrok punk lenni nem tudnék, mert N-E-M SZ-E-R-E-T-E-M. ez van és kész. Ne akarj az lenni, legyél inkább normálist és önmagad!
2009. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem lehet próbálkozni. Nem egy ruha amit felveszel, majd leteszel. Vagy megegyezik a saját életfelfogásoddal, stílusoddal az egész (zene, ideológia, öltözködés..) vagy nem. Ezt nem lehet erőltetni.
2009. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Ma már nincsenek igazi punkok. Voltak, húsz-harminc éve.


A punk a botrányról szólt. Nem voltak hülye ideológiák, meg ilyenek. Botrány. Ha ma tarajt nyírsz magadnak, kihipózott ruhában mászkálsz és bakancsot veszel fel, meg félrészegen szidod a rendszert, az nem botrány. Megszokott. Mi értelme van úgy "lázadni" és "megbotránkoztatni" hogy egy egész iparág szolgálja ezt a tevékenységet? Az már nem is az.

Igazi punk sosem leszel.

2009. okt. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
9%
Ne mosakodj 1 hónapig, ez az alap, azt már az is vagy.
2009. okt. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Jaaaj, de gáz!
2009. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még az elsőnek is kicsit elhamarkodott volt azt gondolni,hogy hip-hop és máris punk leszek.Az utolsó válaszoló kifejtenéd mi a gáz???
2009. okt. 4. 18:18
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
NEM!
2009. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán szereted a punk zenét/öltözködést?Van fogalmad az anarchiáról?Mert nem hiszem...

Tudod mi vagy?Egy NAGY poser:)

2009. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!