Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkelhetnék, ,...

LoveGame kérdése:

Hogyan sminkelhetnék, , ázsiaiasabb" szemet?

Figyelt kérdés

A szemem alapvetően vágott jellegű és szeretném sminkkel kiemelni (amúgy nagyon pici a szemem). Eddig bárhogy próbálkoztam, inkább ,,európai" jellegű lett tőle. :)

Tud valaki esetleg valami tippet, trükköt?

Nagyon szeretném, hogyha rám néznének az emberek, azt gondolják, hogy na ez tuti ázsiai vagy legalábbis félvér.

A bőröm is sárgás jellegű és természetes fekete, vastagszálú hajam van.

Mielőtt bárki megszólalna az ázsiai/japán mánia miatt, ez nem az. Egyik felmenőm (ükszülő) ázsiai származású, s csak erre a jellegre szeretnék ráerősíteni.


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2013. máj. 23. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenekkel én is próbálkozom, félig vagyok ázsiai, valaki smink nélkül is azt hiszi, hogy nem tudok magyarul, valaki csak a nevem alapján kérdez rá, hogy jééé.


Youtube-on van egy rakat viszonylag jó video, pl. ezek szerintem jobbak, mint a csak állóképes.


http://www.youtube.com/watch?v=JVuZbI_feQc

http://www.youtube.com/watch?v=__6nfOpgzaM


Felül mindenképp húzd ki a szemed, én világos púderrel alapozom a szemem alatt, az alsó szemhéj belsejét világos ceruzával kihúzom.

Szemhéjpúderrel annyit nem szeretek tökölni mert úgyis elmászik, de talán ha a szemhéjad közepére világosat teszel, akkor úgy jobb, a videókban látni lehet, mit csinálnak. Plusz szempillafestés, világos-sötét púderrel is lehet csalni, pl. az orrod két oldalára sötétebbet, a tetejére világosabbat teszel.

Szerintem még a haj számít sokat, sok ázsiai lánynak frufruja van, évek óta gondolkozom rajta, csak nekem hülyén hullámos a hajam és nehéz lenne beállítgatni.

2013. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia :) koreai sminkes blogom, most indítottam nézz be :)

[link]

2014. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!