Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 suliba gáz a vékony túsvona...

PannkaBubu kérdése:

13 suliba gáz a vékony túsvonal, a spirál és a szájfény?

Figyelt kérdés
A mindennapi sminkem BB krémből,púderből,túsból és spirálból áll,néha teszek fel egy szájfényt.Gáz ez 13 évesen suliba??

2013. máj. 23. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tus nélkül is tökéletes, de ha nem húzod cicásra, csak finoman, akkor teljesen oké.
2013. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Mindig csak natúran húzom:)
2013. máj. 23. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen nekem még eszembe nem jutott sminkelni, de hát kiöregedtem, na. Gáznak nem gáz, szerintem ez így tökéletesen szilárd halmazállapotú. Na de komolyra fordítva ha ízléses és nem olyan, mint egy velencei álarc, akkor mehet.

19/L

2013. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
A barbie babádnak nem gáz
2013. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tus fölösleges. Még a BB krémet megértem, mert egy jó BB krémtől egységesebb, egyenletesebb, szebb lesz a bőrfelszín, és valamelyest mattit is. Még az is oké, hogy egy kevés púderrel fixálod és szempillaspirállal kiemeled a szemed. A szájfénnyel meg tényleg semmi gond nincs, viszont a tust nem értem. Én ezt elhagynám még egy pár évig a helyedben.
2013. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még leírni sem tudod,akkor meg miért akarsz ennyire nagylánykodni?Ráérsz sminkelni ha felnőttebb leszel.
2013. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se vidd túlzásba, az a lényeg. Ne vakolat legyen a bőrödön. A tus szerintem nem kell... de ha tetszik, akkor oké.:)
2013. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!