Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zselés körömlakk semeddig...

A zselés körömlakk semeddig se tart. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Crystal Nails alapanyagokkal munkálkodok, kb. egy-másfél hónapja kísérletezgetek.

A körmöm felületét picit felbolyhozom, erre jön a zsírtalanító-fertőtlenítő.

Egy réteg 2in1 géllakk, két réteg színes, ezeket 2 percig lámpázom, és erre egy réteg 2in1, amit kb. három-négy percig lámpázok. Inkább tovább, mint rövid ideig. A köröm éleit is áthúzom lakkal.


Amint kertészkedek, vagy hozzáér a súroló, alámegy, és jön is föl az egész. Kesztyűben igyekszem a legtöbb munkát végezni, de van, amikor épp nincs kéznél.


Sajnos négy-öt napnál tovább nem tart, ennyit meg egy jó körömfestés is kis szokott bírni.


Műköröm helyett gondoltam, azzal semmi bajom nem volt. Illetve kettő: egy fél napom rámegy, ha elmegyek körmöshöz, és elég drága.

Ezt én is meg tudom itthon csinálni.

Egyébként tetszene, mert már elboldogulok vele úgy, hogy akár mintákat, vagy francia körmöket is tudok csinálni, lehet bele rakni strasszot, csillámport, stb, ami körömlakkal nem lehetséges. Tényleg úgy néz ki, ha hosszabb a körmöm, mint a műköröm.


De se időm, se energiám négynaponta leáztatni, leszedni, lámpázgatni.



Van valakinek tanácsa, hogy lehetne ez tartós is??


Akkor mi van, ha nem 2in1-t, hanem rendes műköröm akril zselét teszek első rétegnek?



2013. máj. 24. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
valószínűleg nem jó minőségű anyagokat használsz, azért nem tart sokáig
2013. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

"Ezt én is meg tudom itthon csinálni. " --- Ezek szerint mégsem!

Ez egy szakma. Ahogy leírtad, működnie kéne elvileg. Gyakorlatilag meg látod, nem megy. A cn teljesen okés, azzal nincs gond, amit én csinálok, fent marad akár 6 hétig is.


Ha olyan egyszerű lenne a dolog, minden körmös profi lenne, holott kevés a jó. Vajon miért??

2013. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága a körmösnél egy zselés köröm csináltatása! Maximum 3500ft-ért már szépen megcsinálja, ami kb. 2-3-3,5 hétig kitart! Itt nem veled van a baj, hanem a minőséggel!
2013. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem az alap es fedo lakkal lehet a problema vagy hogy nem lampazod eleg ideig. hany wattos a lapmad? 9w-nel 6-7 percig, 18nal 3-4, 36nal pedig 1-2 percig kell lampazni. egyebkent a pearl nails termekeit tudom ajanlani. olcsobbak mint a cn es jo minoseg.
2013. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldottam. :)

Egy vékony réteg építő zselét raktam fel alapnak. Erre jött a színes gél lakk és a fedés. Két hete kifogástalan.

2013. jún. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!