Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen fekete körömlakk...

14 évesen fekete körömlakk fiunak? Hello.14 évesen festhetem a körmömet feketére? Ha az nekem tetszik, megy a stílusomhoz (minden ruhám fekete és szürke és rock zenét hallgatok)

Figyelt kérdés
Hello.14 évesen festhetem a körmömet feketére?Ha az nekem tetszik,megy a stílusomhoz (minden ruhám fekete és szürke és rock zenét hallgatok)

2013. máj. 19. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát fessed, de nem csodálkozz, ha emiatt majd beszólogatnak...
2013. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Szia.

Hát én is rockot hallgatok, de életbe nem festettem a körmöm, pedig én lány vagyok. És nekem is majdnem minden ruhám fekete... :)


Festeni festheted, de fiúként érdekes (soha nem fogom megérteni mire jó). És igen ezt valószínű többen meg is fogják jegyezni.

2013. máj. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Férjem és családja kőkemény metálos... nekem is sok ismerősöm van akik ilyen téren mozognak, magam is szeretem a rockot.... de az én FÉRFI ismerőseimnek eszébe nem jutna festeni a körmét. Fogadjunk divatrocker vagy :)
2013. máj. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Ku.va szar gyerekkorod lehetett ha ilyen hülye gyerek lettél..
2013. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a fekete körömlakkal.Ha festeni akarod,hát fesd! Szard le mások véleményét!
2013. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, hogy kapsz majd negatívat is (biztosan fogsz) akkor fesd, a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrődben:))
2013. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

14 évesen még lányként is beszólnának a suliban, mert tiltja a házirend, stb.

Fiúként pedig megkapnád mindenkitől az oltást, na meg ne csodálkozz, ha homokosnak gondolnak majd. Ha ez zavarna, akkor inkább ne csináld.

Amúgy se. Ha híres rocksztár leszel, a színpadra oké, ott nem zavar egy pasin se a smink, se a körömlakk, az alakítás része. De egy nyamvadt kisfiún... ne haragudj, de nevetséges. :D Megjegyzem a körömfestés nem annyira rockeres, mint emós, esetleg darkos, ha már.

2013. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Hallod ne tedd. A rendes rockerek ilyen kis b*zi emonak fognak tartani. Egy fiú ne fesse a körmeit, még akkor sem ha rocker vagy metál arcnak tartja magát.

Egy rocker lány

2013. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bogcsika22 ***** válasza:

ezt inkább az emósok szokták

egyébként szerintem nem ciki.

de ha csak azért fested mert illik a stílusodhoz akkor inkább ne.

2013. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Légyszi ha fiú vagy ne fesd a körmödet!!!! Kérlek szépen, nagyon szépen kérlek plííííz!!!!
2013. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!