Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen termékeket kedveltek...

Ti milyen termékeket kedveltek az AVONtól?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
szempillafesték, kézkrém, körömlakk (de csak a Color Trendes, bár iszonyú nehéz a picike kupakjával festegetni)
2013. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Parfümök, hajvégápolók.
2013. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
parfümök: little black dress, today tomorrow always, far away.
2013. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

csak a samponjait, azokat viszont nagyon.

nem kell hozzájuk balzsam, kifésülhető a haj.


a többi termékükkel leálltam, nem kenek magamra kőolajszármazékokat egy ideje.

2013. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kézkrém, naturals termékek, csillámos csavaros szemceruza.
2013. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
kézkrémeket, körömerősítőt, sampont...
2013. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyent, én jó tesztalany vagyok, ha valami rossz minőség azt látni rajtam. Az avon mindenféle kencéjétől kipattogtam, a hajápolóitól széttört, kiszáradt a hajam, attól is ami pont erre ígérne megoldást. A szőke hajfesték majdnem hogy feketére fogta be a hajam. Elég érdekes. Na meg volt jópár termék aminek a leírása totál kamu volt, de ezt meg csak az összetételt olvasva jöttem rá. Pl. ilyen-olyan természetes összetevőkből áll, és kiderült hogy egyáltalán nincs is benne, csak annak az illata, stb. Ez gáz, az Avon egy vacak márka, és még csak nem is olcsó.
2013. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
állatokon tesztel, két hét alatt a kukába kerül sz, amit ott rendeltem, ahhoz képest drága, elcse..i a bőröm... Soroljam még? Leálltam a rendeléssel, és a pénzemet inkább az oriflame-nél költöm, ott legalább minőségi cuccot kapok, állattesztek nélkül, természetes alapanyagokból. Kell ennél több? Mellesleg a szépségtanácsadóik 30%-ot, kapnak, m íg az avonnál csak 25%-ot
2013. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hab/tusfurdok, parfumok, szempillaspiralok(bar van ami nemnaz igazi, esrobbet iger mint amennyit teljesit, de ilyennel en eggyel talalkoztam, a negybol tobbi jo)
2013. júl. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az avont, mert egyáltalán nem jó minőségűek a termékeik, egyáltalán nem hozzák a kívánt hatást, az én bőröm sem szereti (főleg a szemem a szemsminkeket, mindegyik csíp és könnyezek tőlük), ráadásul ahhoz képest drágák is. További pontlevonás nálam is az állattesztek miatt, és ami a leginkább felháborít, az a tanácsadónők. Eddig egy olyannal sem találkoztam, aki valóban tanácsot adott volna, bármit is kérdeztem. Nem ismerik a termékeket, nem tudnak beszélni az újdonságokról, csak a kezembe nyomták a katalógust. Én egy másik cégnek vagyok a tanácsadója (nem oriflame), de én szó szerint minden egyes embernek tanácsot adok, hisz minden vásárlóval személyesen beszélek, segítek neki választani, ha épp van nálam készleten, amit kinézett magának, ki is próbálhatja, így nem lesz zsákbamacska. Ilyet egy avonos nem csinál...
2013. júl. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!