Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozót és a bronzosítót...

Az alapozót és a bronzosítót hogy használjam együtt?

Figyelt kérdés
Mert miután elalapoztam az arcom és rakok rá bronzosítót (a bronzosítót úgy teszem, mint ha pirosító lenne)..vhogy nem jó
2013. máj. 24. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ.. Milyen az alapozó... Matt vagy csillámos esetleg selyfényü a bronzer.. Illetve azt ne várd , hogy úgy jól fog kinèzni, hogy feldobod mint pirosítot máshova nem raksz így maximum azt a hatást kelted mint akit megkapott a nap. Több felhasználási módja is van ha szép napbarnitot hatást szeretnél matt bronzositóval fültőtöl az arcsont alatti kőzvetlen rész kb feléig tegyél fel ( célszerű ferde pirositó ecsettel) egy keveset majd ezt szépen dolgozd el satírozd fel az almácskákig illetve egy leheletnyit tegyél a halántékodra nagyon halványan így kap egy komtúrt áll vomalában is használhatod. Ha úgyérzed karakteres az arcod és kontúrra nincs szügséged akkor selyfémyű bronzer mehet az almácskákra szépen eldolgozva de nem sokat ettől szép egészséges fénye lesz kiemeli az ottani rész mégse kelt foltokban napkapott arcot .
2013. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért,mert a bronzosító nem pirosító,és nem ott van a helye:) Ha kontúrozol, akkor az arccsont alá kell, mélyíteni az arccsont alatti kis "mélyedést" (nem tudok jobb szót rá), a bronzosító pedig (ezt nem tudom, hogy tudom majd rendesen elmagyarázni:D) a homlok széléről, kicsit feljebb a halántékodról kell indítani az ecsetet, és egy hármast kel lefele rajzolni. Ezt pedig úgy, hogy a 3-as felső része a homlok, a középső az arccsont, a lenti rész pedig az állvonal. Ha pedig alapozót használsz előtte, szerintem érdemes kicsit egy leheletnyi púderrel lepúderezni az arcod, hogy a még friss alapozóba ne a bronzosítóból kerüljön annyi mint egy púderből. Remélem nagyjából érthetően írtam le és segített valamennyit, ha valamit nem értesz belőle, akkor írj üzenetet és elmagyarázom, hogy gondoltam:)
2013. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!