Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mennyibe kerül...

Szerintetek mennyibe kerül dupla hélix piercing szúrása pc-vel együtt? (karika)

Figyelt kérdés

[link]

Már több hónapja szeretnék,de kicsit félek tőle, mert így gondolom "duplán fáj".

vagy ezt ki se szúrnák ilyen karikával? nekem jobban tetszik ha nincs rajta olyan kis golyó...



2013. febr. 21. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt szalonja válogatja, mármint az árat. Az sem biztos, hogy az ennyire közel lévő piercingeket egyszerre szúrja-e majd a piercer. Mert ugye feldagad, nyomná egymást a két seb.

Szerintem patkót vagy egyenes ékszert rakass először. Lehet, hogy karikát először nem is raknak bele. A branülbe azt sokkal nehezebb belerakni, felesleges lenne a lyuknak plussz 1 trauma.


Nekem tripla spirálom van, azt is jó móka volt átfűzni 3 lyukon:D.

2013. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem,,köszi:) te is így csináltad? hogy először csak sima,aztán a karika?:D
2013. febr. 22. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Rögtön a spirált rakta bele nekem. Nincsen karika piercingem.
2013. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

üdv. ha mégvalakit érdekel.

nemrég szúrattam duplát.

nekem 11 ezer volt 4-4 a két szúrás plusz 1500 egy titán fülbevaló (a titánt ajánlom azzal gyógyul leggyorsabban/könnyebben. ) de ez szalontól függ. lényeg hogy ne lövesd hanem, szúrasd.

sajnos akik értenek hozzá azok általában csak kis golyót raknak bele elsőnek mer az gyorsabban gyógyul. és aztis csak hónapok után lehet cserélni.

tényleg dagad kicsit de szerintem beszúrják egymásmellé.

annyira vészesen nem dagad be. nekem kb 1 hét után már teljesen lelohadt szóval nemhiszem h ez akadály lenne.

a dupla fájdalom? míg beszúrják nem fáj. persze ez a helytől függ.én azért fizetek ennyit érte mer minőségi a dolog. meg se éreztem. de konkrétan mikor mondta a piercer hogy nézzem meg azt hittem még csak az 1.-tkell megnézni de mér mindkettő kész volt. persze előtte lefagyasztotta a fülem ezért nem éreztem. van ahol nem fagyasztanak de azt mondják fagyasztás nélkül se vészes.

szerintem sokkal jobb így. a piercer is aztmondja mert ha külön különszúratod dupla annyi a gyógyulás dupla annyi a szenvedés vele így meg egyszerre letudod.

hajrá

2015. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy 2 éve meg van Már:) De csak 1 mertem csináltatni. Nekem is lefagyasztották. , nem fájt de csak egyebes szárú pct rakott bele a pieced. Nekem 1-2 hónapig picit dagi volt a fülem és olyan fél év múlva nem volt érzékeny ha pl arra az oldalra feküdtem. Akkor cseréltem karikára.
2015. jún. 3. 08:42
 6/9 anonim ***** válasza:

A patkó mennyivel jobb, mint a karika? Miért szúrják patkóval és karikával nem?

Szeretnék helixet szuratni, de nem akarok várni fél évet, míg a talpast kicserélhetem.

2015. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát szúrás szempontból szerintem a patkó se sokkal jobb mint a karika.

legalábbis az én piercerem azt se engedte. ugye gondolom a lényeg az hogy azoknak a füledben lévő része is görbe. nehezebben gyógyul. plusz azok jobban kiállnak könyebben beleakadhatnek a dolgokba. így lassítva a gyúgyulást. figyelj. nekem a piercer 5 hetet mondott a gyógyulásra. ha jól kezelem. és a legutóbbi dupla helixem megvan 2 hónapja. (biztosra akarok menni. ) de az alsót már simán cserélhetném. szóval azté a fél év nagy túlzás. de megkell rendesen gyógyulnia. azt ne erőltesd.

remélem segítettem :)

2015. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a tragusom titánnal most gyógyult be 2 hét alatt, nagyon örülök neki, remélem a helix sem gyógyul sokkal lassabban :) vigyázni fogok rá!
2015. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fél év nagy túlzás. :D

8 és fél hónapja szúrták a dupla helixet de eszük ágában sincs meggyógyulni. Igaz, nekem rögtön belerakták a karikát mindkettőbe.

2019. szept. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!