Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is így van? Azt...

Szerintetek is így van? Azt olvastam, hogy szinte bármelyik szempillaspirállal el lehet érni, hogy szép, dús, hosszú szempilláink legyenek, csak rá kell jönni, hogyan működik az adott spirál.

Figyelt kérdés
Ez igaz??? Nekem már kb 6 spirálom van és csak 2-3 az, amire azt mondom, h elégedett vagyok vele.
2013. máj. 25. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség szerintem..nekem volt olyan spirálom, amiben konkrétan nyúlt a festék..olyan is volt, amit akárhogy kentem rá, szinte semmit se csinált a szempilláimmal. Biztos van 1-2 spirál, amire igaz ez, hogy csak meg kell tanulni használni, de szerintem sok van, ami menthetetlen:D
2013. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinél másképp van,mindenkinek más keféjű spirál jön be. Én legutoljára egy Rimmel scandal eyes show off-ot vettem a lila színű és nagyon rossz , mintha ki se festeném a pilláimat , semmit sem ér. Ezzel szemben az essence-nek az egyik szempillaspirálja tökéletes a számomra hatalmas és dús pilláim lesznek tőle, pedig sokan fikázták.Nem azért írtam ,hogy vedd meg , csak ,hogy keresgélj neked melyik jön be leginkább.
2013. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
f@szság
2013. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AudreyGirl ***** válasza:
nálam bevált...
2013. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az én barátnőm sminkes. Amit írsz, az önmagában nem teljesen igaz. Nem mindegyik spirál jó, de a spirál pont az a sminktermék, amiből nem szükséges sok ezres cuccot venni, csak tudni kell használni őket. Természetesen ki lehet fogni nagyon rosszat, ahogy fent írta is valaki, hogy volt már nyúlós anyagú spirálja.
2013. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!