Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozót muszály le fixálni...

Az alapozót muszály le fixálni púderrel? és milyen alapozókat ajánlotok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, eddig csak úgy sminkeltem magam, hogy astor szempillaspirál essence fekete szemceruza és szájfény...miteszeres bőröm van, de járok kozmetikushoz kezelésekre :) multkor a dm-ben teszterként kipróbáltam egy alapozót és uhh...olyan szép fedése volt és annyira szép lett tőle az arcom és annyira jól áll....szeretnék használni!! :) csak milyen márkát ajánlotok, és le kell púderezni? előre is köszi a válaszokat! :)

2013. máj. 28. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor kell lepúderezni ha zsíros a bőröd vagy vegyes,mert akkor át fog fényleni az alapozó. Sajnos sokszor ezt a púder se tudja megakadályozni, de jobb mint a semmi,plusz egységes bőrképet is ad a púder felé.
2013. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 glitch669 válasza:
Nem feltétlenül szükséges a púder, csak ha csillog a bőr (izzadság, zsír). Amúgy a habállagú alapozók meglepően jók. Én sose használtam, de sok barátnőm mondta, hogy nekik 100x jobban bejött, mint a folyékony.
2013. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem muszáJ lepúderezni. Vannak kifejezetten mattító alapozók is, de ha zsírosabb a bőröd akkor érdemes fixálni legalább a T-zónában.

Folyékony alapozókból jók a Max Factor alapozói, de a habállagúak is tök jól beváltak nekem, pl. Catrice Matt Mousse vagy Essence Soft Touch Mousse.

2013. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!