Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk barna szemhez milyen...

Fiúk barna szemhez milyen színű szemfesték tetszik nektek? Lányok ti milyen színt használtok vagy ajánlotok barna szemhez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem értünk mi az ilyenekhez. Álljon jól aztán jólvan :D
2013. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Feketét használok, de csak akkor sminkelem magam, ha valamilyen eseményre megyek vagy különleges alkalmakkor.
2013. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Buborék Fejü válasza:

#1

Pontosan! Egyetértek. Ment a zöld kéz

2013. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hat nekem a borom is barna,ehez fekete haj szoval csak vekony alapozo kis puder es vagy tussal vagy szemceruzaval kihuzom +szempillaspiral:) szaj meg rozsaszines ennyi
2013. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
zöld, bronzszín, arany, barna, alkalomra fekete, vidám ruhához lila, rózsaszín. Páromnak a színes tetszik, leginkább a fényes olajzöld.
2013. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

én csak barnát használok, néha megspékelem egy kis arannyal, nem akarok papagájként végigvonulni a városban.

20L

2013. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
nekem kék színű szemem van, de a legjobb barátnőmnek barna.Na most ha barna a szemed megpróbálhatnál egy picit sötétebb színeket, mert szerintem nagyon jól néz ki ha valakinek barna szeme van és a szeme ki van húzva mondjuk feketével, vagy éppen sötétebb zölddel :)De szerintem amikor otthon vagy, ráérsz, semmi dolgod, akkor próbáld ki, és ha nem tetszik akkor maximum lemosod :)
2013. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Leveltetu ***** válasza:
Eloszor is ha eleg rendezett az arcod es nem eppen lapat formaja van akkor semmilyen szint!...A termeszetes szepseget nem takarni kell holmi festekekkelm meg puderekkel meg midnenfele kenceficevel hanem rendezni es torodni vele.. En speciel nem szeretem a festett lanyokat, ertekesebb az hogy ha tudom mit kapok mind az hogy bevasarlok egy zsakbamacskat. Ha ronda vagy akkor meg a szivarvany osszes szinet magadra kenheted hogy valahogy kinezz. A barna szem magaban is sokat mond nem kell ossze vissza festegetned hogy kiemeld
2013. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó igazán különleges a válasz(:
2013. ápr. 30. 17:01
 10/18 Hannibal82 válasza:
és maximálisan egyetértek vele.(f)
2013. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!