Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hétköznap suliban is sminkelit...

Hétköznap suliban is sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
Mármint ugy értem hogy erősen .mert én szeretném festeni magam fekete szemhéjfestékkel és úgy gondolom nem olyan kihívó,mert csak a felső szemhéjamat festeném ki meg egy kis szempillaspirál és ennyi sztem ez még belefér.Ti hogy vagytok ezzel és mennyire sminkelitek magatokat hétköznapra ?
2009. okt. 5. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én max alapozo,de ha tesi van az sem mert a futástol még a mell.men is folyik a viz.Nem lenne szexi egy lefolyt fekete szemfesték.Még ha vizállo akkor is elkenődhet.
2009. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szemceruza, és szempillafesték. Esetleg kis alapozó, ha fáradt, vagy pattis a bőröm. De akkor kell pici arcpír is. Szerintem nappal ennyi elég suliba. Ha meg esti, vagy parti smink, akkor minden jöhet, ami trendi. Szerintem fekete a szemhéjra nappal, az sok. A füstös szem este igazán csábító, nappalra kicsit boszis. De különben meg az számít, hogy TE milyen sminkkel tudod jól érezni magad. Mert attól leszel magabiztos, ha szépnek érzed magad. Ennyi, szia!
2009. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
fekete szemcerka/tus + szempillaspirál, pattanásokra (ált. 1-2 van) korrektor + púder és szájfény v labello, ez az átlag sulis sminkem 17/L
2009. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha ki vagyok sminkelve akkor így:

korrektor, alapozó, puder, szemhéjpúder, szemhéjtus, szempillapirál. legtöbbször mind fekete, de van amikor a tus színes és néha használok szemcerkát is, pirosat. =)


vagy így vagy sehogy... nem vagyok a minimálsmink híve... :S


16/L

2009. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szempillaspirál, szemhéjtus, alapozó, pirosító.
2009. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez igazából nem füstös szem csak a felső szemhéjamra de azt sem erősen csak hogy látszódjon egy kicsit szeritnem nem túlzás
2009. okt. 7. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok, egy eléggé egyszerű sminkem van, természetes és elegáns is.


Egyszerűen csak egy kis fekete tus, fekete spirál, fehér bőr, pirosabb ajkak. Ez nem túl füstös, csillogós, de szerintem visszafogott és csinos is.


A te leírt sminked sem túl durva, hogy ha ízlésesen felöltözöl hozzá, és ha olyan alkat vagy nagyon jól állhat! Az viszont csúnya, mikor valakinek lefolyik és elkenődik a fekete festése :S

2009. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok:) Manapság meg már úgyis mindegy, szerintem a tanárok megszokták a durva sminkeket is... ugyanis néhány lány nem tud különbséget teni az éjszakai és a nappali smink között. De ha nekik így jó, hát csinálják:) Az a lények, hogy érezd jól magad, tetszél magadnak.

Én minimál sminket használok, fekete szemceruval alul kihúzom, és corrector rúzzsal a karikáim elfedem. :) Ennyi:P

2009. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
főiskolás vagyok, és így sminkelek hétköznapra: sötétszürke szemceruza, szempillaspirál, szájfény, púder
2009. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én minden nap festem magam, mert úgy sokkal magabiztosabbnak érzem magam.. hogy mennyire erős v halvány (pl csak korrektor és szempillaspirál) az a hangulatomtól függ.

csináld ahogy neked tetszik:)

2009. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!