Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik naponta, vagy hetente...

Akik naponta, vagy hetente többször sminkelitek az arcotokat, észrevettetek olyasmit, hogy ráncosabb lett a bőrötök vagy csúnyább a rendszeres kenceficézéstől?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én szinte minden nap festem magam és már vagy 1 éve. és nem vettem észre semmilyen 'változást'.
2011. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

-és

:)))

2011. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szememnél megereszkedett a bőr. De nem tudom, hogy pusztán a smink miatt vagy az évek alatt egyszerűen ilyenné vált. Jó lenne látni, milyen lenne a bőröm, ha soha nem sminkeltem volna.
2011. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
8 éve sminkelem magam és ugyanaz a helyzet mint az előttem szólónál. kicsit megereszkedett a szemhéjem..de lehet h csak attól h öregszem..jó lenne tudni milyen lenne ha nem festettem volna magam..
2011. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Majd harminc után jön elő a hátrány. Én 34 és csak ritkán sminkelek, sosem szolizok, munkatársaim szintén harmincasok, heti több szoli, mindennap smink már 16-18 éves koruk óta, engem rendszeresen huszonévesnek hisznek, többiek meg mint a Sharpei kutyák bőre...
2011. okt. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vettem észre, de így 22 évesen szerintem még korai lenne. Próbálok minőségi cuccokat használni, hátha azok kevésbé ártanak.

Szerintem a szolitól könnyebben ráncos lesz az ember, mint a sminktől, de ki tudja. (Persze szoliba nem járok, szeretem a fehér bőröm. :D)

2011. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem csúnyább bőröm, ha sminkelek, mert hiába használok jó minőségű alapozót, púdert, egyszerűen nem tud annyira lélegezni a bőröm alatta, és pattanásos, mitesszeres és zsíros lesz. Ha szabadon hagyom, akkor meg szép. Úgyhogy csak alkalomszerűen és rövid időre sminkelek, ha valami olyan helyre megyek pl. este, ahol jobb, ha van rajtam. Akkor is minél vékonyabban, keveset.


Hétköznapra pici korrektor, ha épp szükséges, színtelen szempillazselé, színtelen szemöldökformázó zselé, esetleg egy kicsi szemceruza bőven elég. Rúzst viszont néha rakok, ilyen natúr, púderrózsaszín árnyalatot, vagy barnásat..

2011. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nesi81 ***** válasza:
100%
Én 30 éves vagyok. kb 10 éve sminkelem magam. Ha rendesen ápolod a bőröd, jó minőségű krémekkel, minőségi alapozót használsz, az nem tesz rosszat a bőrödnek. Sőt hidratálja megvédi a portól, szmogtól. Engem általában max 25-nek néznek, de szerintem ez genetika. 16 éves korom óta használok arckrémet. Bár az is igaz, hogy szolizni nem szoktam
2011. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta, ez attól függ, milyen sminkterméket használsz és a minőségi arcápolást sem szabad nélkülözni. Én 16 éves korom óta sminkelek több-kevesebb rendszerességgel, most 25 vagyok és bár a szemem alatt már jönnek a kis szarkalábak, nem néznek 20-nál többnek, szóval ez valószínűleg genetika is. Nagyanyám sem néz ki 75-nek, anyámat se nézik többnek 40-nél. Nekem az az elvem, hogy a bőrömön nem spórolok, igenis meg fogom venni a drágább krémet meg lemosót, alapozót, mert ez a legjobb hosszútávú befektetés a szépségre, mivel a bőröd mindig "rajtad van".
2011. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!