Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a La Roche-P...

Mi a véleményetek a La Roche-Posay Hydreane BB Krémjéről?

Figyelt kérdés

Elég száraz a bőröm ezért nem mindegy mit kenek rá (pl a vichy alapozója sem tetszett neki). Valamint még pirosodásra is elég hajlamos. A krémet nem mindennapi használatra szeretném, csak alkalmi jelleggel.

Van valakinek tapasztalata róla?

Előre is köszönöm a válaszokat



2013. máj. 29. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a testert próbáltam ki, elég sokáig elég volt, úgy kb 1 hétig, szerintem te is kérj ha olyan patikában jársz, ahol lehet tartanak ilyesmit. Hát a fedése nem lesz olyan, mint egy alapozónak, a pirosságot nem hiszem, hogy el fogja fedni, de a bőrbarát anyagai lehet nem fogják annyira irritálni a bőröd és segíteni fog rajta. Leszögezem, hogy más BB krémet nem próbáltam, de ami engem nagyon zavart, hogy iszonyúan fénylett tőle az arcom, mármint maga a krém is olyan. Benne is van a leírásokban, hogy "ragyogó bőrt biztosít" de ez túlzás. A bőrhibáim nem olyan durvák, hogy amiatt kellett volna még a fejemre plusz púder, de a csillogás elfedése miatt mindenképp kellett használnom. Amúgy hidratálni se hidratált engem eléggé, mindenképp kell alá valamilyen alap, mert önmagában nem volt elég(nekem is elég száraz az arcom). Viszont tényleg egész jól illeszkedik az arcszínhez a krém. Még krémmánián találhatsz több visszajelzést, pozitívum, hogy tényleg bőrbarát, ha rosaceara hajlamos a bőröd lehet segíteni fog, de nekem nem érte meg, hogy megvegyem.
2013. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

Azt nem tudod esetleg hogy melyik patikákban van ilyen teszter?

2013. máj. 30. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem plázapatikákban próbálkozz vagy olyan helyeken, ahol tényleg nagyon látványosan a kozmetikumokon van a hangsúly.
2013. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom :) Köszönöm!
2013. máj. 30. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!