Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjfestéket ruha szerint...

Szemhéjfestéket ruha szerint használod?

Figyelt kérdés

Bugyután fogalmaztam meg a kérdést,de arra vagyok kiváncsi,hogy ha sminkeltek,akkor ruha szerint?Ha lila trikót vesztek fel,akkor lilás szemhéjfestéket használtok?Vagy nem számit?

Köszönöm.


2013. máj. 30. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindig a ruhához sminkelek, de hülyén is nézne ki mondjuk piros felsőhöz rózsaszín szemhéj festék.

Sötétebb és piros felsőkhöz általában barnával sminkelek, lila, rózsaszín vagy szürke felsőkhöz lilát vagy rózsaszínt teszek fel. Kék és zöld felsőkhöz zölddel szoktam.

2013. máj. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem mindig, mert nem tervezem előre, mit veszek fel. próbálok semleges szinüeket, mert azok majdnem mindenhez mennek
2013. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindig fekete felső van rajtam, szóval ahhoz gyakorlatilag mindegy milyen a szemhéjfesték. :) Általában természetesebb színűt szoktam használni, vagy ha színeset, abból is csak halvány színeket. Nagyon szeretem a lilát, de csak kiegészítőkben hordom, pl. lila sál, cipő, gyűrű, fülbevaló, körömlakk, stb., ilyenkor a szemem is lilásra szoktam festeni.
2013. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak fekete tust, szemceruzát használok, az mindenhez megy. :D

21l

2013. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra mindig ügyelek, hogy passzoljanak. De ez az árnyalat szerinti összepasszintás nem az én stílusom, gyakran erőltetett hatást kelt, főleg ha nagyon színes a felső. Mondjuk alapjáraton inkább natúran sminkelek, néha használok szürkét, aranyat, bronzot, zöldet, sötétlilát a barnák és a bézsek mellé.
2013. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtátok :)

Én is általában ruhához sminkelek, de sokszor elgondolkodtató, hogy most milyenre is fessem, mit is veszek fel :)

zöldes szemhez sem megy minden :)

2013. máj. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!