Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füllyukasztásnál muszáj...

Füllyukasztásnál muszáj megvárni azt a 6 hetet?

Figyelt kérdés
Nem porcba lövettem, csak simán a fülcimpába. Arra lennék kíváncsi, hogy muszáj megvárni ezt a hat hét gyógyulási időt? Már két hete megvan, és elég szépen gyógyul. Néha az egyik be akar gyulladni vagy nem tudom, de mindig szépen le tudom nyomni a készülődő gyulladást. Persze nem akarom rögtön kivenni, csak arra gondoltam, hogy az elvileg még hátralévő négy hét helyett csak kettőt várjak. Ez nagyon kockázatos lenne? Inkább várjam meg?
2013. máj. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az egyiknél csak 2 hetet vártam, és átcseréltem. Utána párszor begyulladt, de nem lett semmi bajom tőle.

Nemrég megint új füllyukakat csináltattam, azt már egy hónap után kicseréltem, és semmi baj nincs vele.

Szóval szerintem kicserélheted előbb is, ha már tényleg begyógyult. :)

2013. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy 1 hónapot várjak. Be is tartottam, de így is begyulladt. Mondjuk nekem nagyon érzékeny az ilyenekre. Ha nem fog begyulladni, szerintem kiveheted.
2013. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hetet vártam vele, (persze azt mondták, amit mindenki másnak, hogy hat hetet várjak) mikor kifúrattam három lukat. Van, akinek begyullad, van, akinek nem. Nekem nem lett semmi baja, de szerintem ne kockáztass!
2013. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez függ a piercertől is...

Nekem van olyan fülbevalóm, amit két óra múlva kiszedtem már, és tökéletesen rendbe jött, semmi baj nincs vele...DE van olyan fülbevalóm is, amivel vártam a heteket, és ugyanúgy kezeltem mint az előbb említetteket, és mégis még most is (4 év elteltével) vérzik/gennyezik, mint új korában...

Meg van olyan is, amit én szúrtam magamnak...annak sincs semmi baja, pedig az még csak nem is szakszerűen lett behelyezve...szúrás utáni éjszakán benne volt a fülemben, reggel kivettem már, és csak éjszakánként raktam be...és még így sincs semmi baja...

2013. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!