Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A farmerom az ülepénél (slicc...

A farmerom az ülepénél (slicc alatt) kiszakadt, hogyan tudom megvarni/megfoltozni? Érdemes-e?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ha varratnál szakadt meg lehet csinálni (leheőleg a régi varrás helyén, ha nem akkr kuka
2012. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok farmeremmel történt ez régebben, elvittük egy varrónőhöz aki stoppolta (tett rá belülről egy téglalap alakú anyagot, aminek olyan színe van mint az adott farmernak és azt úgy varrta a nadrághoz, hogy szinte nem is látszódott semmi) kb 800 Ft-ért.
2012. máj. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is minden nadrágom erre a sorsra jut. Kikoptatja biciklizés közben az ülésem :( Ki szoktam őket dobni, de volt egy nagy kedvencem amit megfoltoztam, de utána máshol kezdett el szakadni, és hát már itthon sem vettem volna fel, szóval kuka az is.
2012. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Már csak egy jó varrónőt kell keressek.
2012. máj. 4. 09:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha tudtok Bp.-n írjatok. THX
2012. máj. 4. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!