Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha elszeretném kezdeni alapozn...

Ha elszeretném kezdeni alapozni a bőröm, akkor milyen alapozót ajánlotok? Van kedvencetek?

Figyelt kérdés
Valami olyat keresek, ami fölé nem kell púder és szépen mattítja a arcot.

2013. máj. 30. 20:15
 1/2 anonim válasza:
A astoros alapozók nekem nagyon bejöttek, elég könnyű használni. Olcsóbb kategóriából nekem most az essence pattanástalanító hidratáló alapozó tetszik, azt is nagyon könnyű egyenletesen eloszlatni szép és természetes és nem szárítja ki nagyon a bőrt, mindennapos használattól se pattogsz ki.:)
2013. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szín kell, mekkora fedés, milyen bőrre.

Amit én használok az teljesen matt, tartós, teljes fedésű, zsíros bőrre való leginkább. Bourjois Flower Perfection. Közepes árkategória, de több mint fél évig kitart, szóval ha így nézem akkor nem drága. Olcsót nem tudok ajánlani, mert rengeteget próbáltam már, de csak pénzkidobás volt, többet ártottak mint használtak.

2013. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!