Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki, ha egy 18 éves lány nem...

Ciki, ha egy 18 éves lány nem sminkeli magát? Még rimelt sem rak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi az a rimel?

Amúgy nem, nem ciki, mindenki azt csinál, amit akar.

2013. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerinted kit érdekel? Mi az hogy rimelt sem rak?
2013. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
rimel - szempillaspirál
2013. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Függővé tesz és smink nélkül rondának fogod magad látni. Amúgy Rimmel.:-) Biztos a sok ostoba felvágós "barátnőidtől" hallottad, akik még az alapozót sem tudják normálisan elkenni magukon. Na az ciki.
2013. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
én 20 éves vagyok és egyáltalán nem sminkelem magam.. szerintem így is jól nézek ki, ráadásul nem kell folyton azon aggódnom, hogy elkenődik, stb.. nem értem azokat a lányokat, akik 12 éves koruktól kezdve 1 cm vakolatot tesznek a fejükre még iskolába is... szánalmasnak tartom őket, de a legrosszabb az, hogy manapság ez az elfogadott, ez a példa .. ne akarj rájuk hasonlítani
2013. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem akarod akkor nem csinálod.

Egyébként undorító amikor egy lányon 5 tonna smink van.

2013. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Én 32 vagyok és soha nem sminkeltem. Nekem nincs szükségem álarcra. Neked?
2013. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Mindenkinek igaza van abban, hogy azt csinálsz amit akarsz. Szerintem abszolút nem ciki.

Viszont, azért azt be kell vallani, hogy nem baj ha egy lány ad magára. Jó nem azt mondom, hogy legyen 5 kg smink rajta, de egy kevés sosem árt.


Én személy szerint 15 éves korom óta mindig sminkelem magam. Nappalra valami lágy, visszafogottat, ha meg buliba megyünk akkor lehet erősebb.

Ezzel szemben ugyanúgy szeretem magam smink nélkül, mint azzal, semmi bajom az arcommal. Ráadásul én nem az vagyok aki mellett a párom sem szeret ébredni, mert a hajlani órák károsan hatnak az arcomra.


És azt is meg kell jegyezni, hogy én alapozót, púdert, pirosítót, rúzst sem vagyok hajlandó használni. Véleményem szerint csak tönkreteszik az arcot, valamint a rúzs nekem túl k*rvásan áll.


Na de visszatérve a kérdéshez: EZ CSAK A TE DOLGOD!

2013. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8. Én is 15 évesen kezdtem el sminkelni. :-) Nekem azóta állandó kellék a fekete tussal rajzolt macskaszem. :-)))

Persze azért enélkül is elvagyok, de vannak helyek, ahol azért valahogy meg kell jelenni.

Púdert muszáj vagyok sajnos használni, mert nagyon fénylik a bőröm és még nem találtam olyat, ami hosszútávon hatna rá. :-(


Kérdező: Abszolút nem ciki, látod, ha nem szeretnél sminkelni, nem kell. :-)

2013. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23 múltam és nem sminkelek. Majd ráér akkor, ha ráncos nyanya leszek.. :D Addig minek? Nincs szükségem ilyenfajta önbizalom növelőre, én így jól érzem magam és innentől kezdve meg más véleménye nem nagyon érdekel.
2013. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!