Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mostmár "ciki" az, hogyha a...

Mostmár "ciki" az, hogyha a lány nem sminkeli ki magát annyira?

Figyelt kérdés
Pl. én. Reggel amikor felkelek, csak megmosom az arcom és hidratáló napikrémmel kenem be. Semmi alapozó, semmi púder. Néha, de csak néha használok szempillaspirált és korrektort, mert karikáim vannak a szemem alatt. Szájfény helyett labellót használok. De néha elés rosszul érzem magam, hogy sok lány szép, én meg trehány vagyok. De amikor látom azokat a lányokat, akik lapáttal tettek púdert a pofájukra, na akkor már büszke vagyok magamra. Nincsennek pattanásaim, nem hibás a bőröm. Ezért gondolom, hogy fölösleges az a rengeteg smink... De bizonytalan vagyok...:/ 16L
2012. okt. 17. 23:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Karikásak a szemeim*

elég rosszul*

Bocsi a hibákért.

2012. okt. 17. 23:37
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha szép vagy, felesleges egy kiló smink. Èn is alig hasznàlok, az embereknek tetszem így is. Némely lànyon azért van vakolatréteg, mert anélkül olyan rusnyâk lennének, hogy elfutnànak előlük a pasik
2012. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem ciki, és ez nem trehányság. Évek múlva irigyelhetnek majd, amiért neked szép bőröd van, nekik meg nem a sok sminktől. Ráadásul nagyon sok férfi utálja, ha egy lányon sok festék van. (Én is.)
2012. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A páromtól is a múltkor kérdeztem, hogy szebb vagyok-e kisminkelve, erre mondta, hogy ő még soha nem látott úgy. Persze, hogy látott, de nagyon ritkán. És ő is elfogad ilyennek. Nem 10 kila alapozó és púder+5 fajta szemceruza+műpilla+spirál.. Örülök, hogy nem tartozok azok közzé.
2012. okt. 17. 23:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének rusnyák és miért futnának el a pasik? Szarból nem lehet várat építeni, aki rusnya az sminkkel is rusnya. :)
2012. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A smink sokat javíthat. Egyik haverom mesélte, hogy felszedett egy jó csajt, aztàn mikor reggel meglàtta smink nélkül, igencsak meglepődött és gyorsan le is lépett..
2012. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én nem látom, hogy mindenki festegetné magát...Inkább én lógok ki, igaz, nem a 16 évesek közül. Én felteszem az alapozót, púdert, korrektort, szemceruzát-spirált, de mivel már 10 éve festem magam, szóval pontosan tudom, mi a különbség a smink meg a vakolat között. Az alapozót vékonyan kell felkenni, mert az nem eltakar, hanem alapot ad, a korrektor van a fedésre, a púder meg a fixálásra, de csak amennyit ráfér az ecsetre, nem kell kilónyi. Alkalomra érdemes sminkelni, minden nap viszont fölösleges, ha nincs csúnya bőröd vagy nem vagy hullaszínű, időpazarlás is kora reggel.

Egyébként érdekes, hogy más pasik itt panaszkodnak, hogy a csaj nem sminkeli magát, más meg elfutna a sminkelt csajoktól :)

2012. okt. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az én barátnőm például sokkal szebb smink nélkül, és amúgy sem akarok púdert, alapozót puszilgatni. egy kis korrektor, szájfény és szemceruza bőven elég.
2012. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az izléses nappali smink nem is a 10 kiló alapazóról szól. Ha karikás a szemed használj rá korrektort. attól még nem muszáj az egész arcodat kikenni....
2012. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a természetes, a smink meg a vakolat között sok különbség van :) A leírásodban két végletet emeltél ki, míg a kérdésben pedig a középutat. A szép, igényes smink kiemel, nem pedig megváltoztat. Az az előnyödre válik. A vakolat az elfed, eltakar, ott önbizalomhiány is állhat a háttérben. A természetesség is lehet jó, de egy alkalmat illik megtisztelni a legjobb formánkkal pld. :) Attól, hogy valaki használ korrektort és szempillaspirált, még nem válik r*bivé, nem a személyiségét változtatja, hanem a korrektorral korrigál, a spirállal pedig kiemel. Ebben nincs semmi rossz... :)
2012. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!