Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez így jó? Főleg...

Szerintetek ez így jó? Főleg lányok válaszoljanak, ha lehet  Én mindig este zuhanyzom, akkor használok Nivea for man golyós dezodort. Reggel pedig Csokis Axe dezodort fújok a testemre (csak illat miatt). Vélemények?

Figyelt kérdés
Tudom valaki még ilyen korban nem is használ semmit, én is csak egy ¾ éve szoktam rá, de szerintem ilyen korban már nem árt, ha az ember jó illatú, nem? Meg hát persze ismerkedni is könnyebb  13/F

2013. jún. 5. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jó? Legalább időben elkezded ápolni magad, nem lesz az, hogy majd nagyobb korodban taszítod az embereket a testszagod miatt. Rászokni a tisztálkodásra soha nincs túl hamar. Az illat mellé pedig mindig plusz pont. Szerintem nincs ezzel semmi gond, sőt. :)
2013. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de szerintem éjjelre ne használj semmit. Reggel felkenheted mindegyiket, de éjjelre egyrészt felesleges, másrészt a deókban rengeteg a káros anyag, így bőven elég, ha csak napközben hordjuk őket.
2013. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Persze, hogy jó! Egy fiú legyen ápolt és JÓ ILLATÚ! Egyébként hol találtál csokis axot?
2013. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Éjjelre inkább ne, az többet árt mint használ. Hacsak épp nem a csajoddal alszol.
2013. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :))

De azért még jöhetnek :D

2013. jún. 6. 06:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Éjszakára fölösleges dezodort használni. Nem egészséges, sőt, nagyon is káros, ráadásul éjszaka nem is izzad úgy az ember. Szüksége van a bőrnek arra, hogy valamikor pihenjen, ne érje ilyen kémiai anyag, mint a dezodor is.

Reggel, amikor felkelsz, akkor használd a golyós dezodort, majd utána ha beszívta a bőröd jöhet a dezodor.


A csokis axe mondjuk elég tucat szerintem, szinte minden fiatal fiú ilyet használ, ettől függetlenül ha tetszik használd, csak mondom, ez eléggé tömegillat.

2013. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

éjszakára ne használj semmit,nem tesz jót a bőrödnek,nem hiszem hogy sokat tudna szellőzni mivel a legtöbb dezodor már elégé tartós,nem egészséges hogy éjszaka is rajtad van

legyél ápolt és figyelj arra hogy ne legyél büdös de az hogy éjszakára is magadra kened túlzás

2013. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs az Axe csokissal csak, mint már előttem írták tömény illata van. Figyelj arra, hogy semelyik dezodorból nem kell egyszerre magadra fújni egy fél flakonnyit, mert a lányok nem szeretik a dezodor szagtól "bűzlő" fiúkat. Mindent csak mértékkel. Ez a korosztályú lány vagyok.
2013. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszii
2013. jún. 6. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
számomra nincs gusztustalanabb, taszítóbb illat, mint a csokis Axe.
2013. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!