Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Huggies popsitörlő milyen?...

A Huggies popsitörlő milyen? Illat, nagyság, nedvesség szempontjából. Hasonló mint a Nivea?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

en huggies pure-t hasznalok, nincs illata jo vizes. en ezt szeretem, mert az illatosk az elajen jok, de aztan mar utaltam mindegyik szagat. az anyaga kicsit papiros, szakad, nem olyan eros, ez lehetne jobb is, de igy m,ivel csak vizes a pofijat is meg tudom torolni vele.

2009. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, aminek bordó a csomagolása? Ha igen, én egyszer kaptam, nekem pont a túl nedves állaga miatt nem jött be!! Persze mindenki máshogy szeretni, de nekem nagyon tocsogott!
2009. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem bordó a csomagolása. Van többféle is, én az aloe verásat néztem ki.
2009. aug. 4. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszett a Huggies popsitörlő, mert túl vastag.
2009. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!