Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek? Többi lent

Mi a véleményetek? Többi lent

Figyelt kérdés
14 éves, átlagos kinézetű lány vagyok, festetem a szemöldököm, mert nagyon szőke, és egyébként alig látszódik. műkörmöm van, mert tetszik. de visszafogott, egyszerű francia, és nem is valami hosszú. ezek mellett festve van a hajam, világos-közép szőkére, és vasalom. sokan ribancoznak le, bár az igazi jelentését figyelembe véve nincs rá okuk...szerintetek baj, ha ennyi idősen adok a külsőmre? vagy ez már túlzás?

2013. jún. 5. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj, csak majd 25 évesen fogod sajnálni, hogy mindenki milyen jól néz ki, neked meg szanaszát van a hajad a sok festéstől, vasalástól.
2013. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen ezekből én egyet sem csináltam,szóval ehhez képest igen túlzás.viszont sztem a viselkedésed is nagyban hozzájárul h ilyen jelzővel illettek.

19/L

2013. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezzel nincs semmi gond, visszagondolva 14 évesen megjártam vagy 3 hajszínt, piercingjeim voltak... Ha valaki leribancoz engedd el a füled mellett!
2013. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezek közül szerintem a műköröm eléggé túlzás 14 évesen.
2013. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Rohadtul nem vagy az ;) Én 13 vagyok, mingyárt' vörtös lesz a hajam, és oké, engem nem ribanzoznak le, sőt... De szerintem nem! Nekem is tetszenek a műkörmök. Vasalás? Miért lenne baj?! Mert nem tetszik az eredeti? Szemöldök festés? És azért miért is lennél ribanc? Szval, ne foglalkozz ezzel! :)
2013. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ettől nem vagy ribanc,de egy 14éveshez túlzás,szerintem az a bajuk hogy műnő hatást kelthetsz
2013. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ettől nem leszel r*banc, viszont fontos az is, hogy hogyan viselkedsz másokkal. Szóval ezek alapján nem vagy r*banc, de ki tudja, akik ismernek, lehet, hogy jogosan használják ezt a jelzőt.


Igazából az sem baj, ha adsz a külsődre. A szemöldökfestést pártolom, semmi baj nincs ezzel, természetes dolog, sokan festik, hogy látszódjon. Ha természetes, ízléses, akkor nincs ezzel semmi gond.

A hajfestést nem pártolom, mert ha már most fested a hajad, nagyon tönkre fog menni, főleg, hogy még vasalod is. Persze, ezt érted meg most. Én sem értettem, amikor 14 évesen mindenki azt mondta nekem, hogy a sok hajvasalással tönkreteszem a hajam. Aztán amikor 2 éve le kellett vágatni a hosszú hajamat és kb. váll fölé érős volt, akkor jöttem rá, hogy igazuk volt.

A műköröm megítélése megint nehéz, ha tényleg egyszerű, nem túl hosszú, akkor ám legyen.

2013. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
olyan magasról sz*rom le híg fossal, hogy azt te nem el nem tudod képzelni.
2013. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!