Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség! Van olyan alapozó,...

Segítség! Van olyan alapozó, amelyik fehérebb?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy nagyon fehér bőröm van alapból és nemtudok alapozót használni. Legutóbb essence matt ivory alapozót használtam, de még ez is túl sárga a bőrömre. Jó lenne valami rózsaszínosabb, esetleg fehér alapozó, de nem találok. Most találtam a Rossmann-ba egy bőrszínheez igazodótt, ami talán minden bőrszínhez igazodik, de nem merem megvenni, mert még azt is túl sárgának látom. Régen már a pattanásokra hintőport használtam, mert az alapoó meglátszott. Nagyon zavar egyébként, hogy mikor beteken, akkor a nyakamnál elválik és csúnya. Ötletek?
2013. jún. 8. 09:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem "mikor beteken", hanem "mikor bekenem". Igen. Tehát azt kihagytam az írásomból, hogy van itthol minimum 6 alapozóm, de az mind túl sárga meg barna a bőrömhöz.
2013. jún. 8. 09:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök. Eddig a legvilágosabb cucc amit találtam, a Hélia-D BB krém, de azt meg egy horror felvinni és nem fed sokat. Viszont sokan meg imádják, esetleg érdemes kipróbálni, annyira nem drága. Én úgy is használom egyébként, hogy 2/3 rész BB-hez teszek 1/3 rész alapozót (kicsit sötétebb a bőrömnél), így egész jól használható, mert jobban fed és könnyebb felvinni, na meg a sötétebb alapozót is el tudom legalább használni. :D
2013. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se találtam eddig normális alapozót :S De ha valaki rájönne, hol lehet világos alapozót kapni, kíváncsi vagyok rá :)

15l

2013. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom, akkor nem vagyok egyedül. Néztem ezeket a pin-up sminkeket youtube-on, hátha találok valami értelmes alapozót benne.
2013. jún. 8. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon világos alapozó után kutatok, jelenleg a Catrice Infinite Matt legvilágosabbja van, de mivel megszüntették, mást kell keresni.

Sajnos eddig még nem láttam sehol ilyet, mert mind vagy sárga vagy sötét. Szerintem sima drogériákban nem is nagyon árulnak nagyon világosat, max a drága márkákból sajnos... MAC pl.


Amúgy próbáld meg azt, hogy az alapozót összekevered fehér hidratálókrémmel (pl. a Nivea) és akkor világos is lesz meg hidratál is majd egyszerre. Meg a púdernél fehéret vegyél, az nem sötétíti be az alapozó színét, nekem is olyan van.

2013. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!