Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagásra milyen szolíd...

Ballagásra milyen szolíd sminket javasoltok barna szemhez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű, nude sminket ajánlanék neked. Szerintem ilyen fiatalon, egy ilyen típusú alkalomra sokkal szebb egy szolid, egyszerű smink, mint valami feltűnő, látványos. :)


Az arcodra tegyél egy kis BB krémet, hogy szép egységes legyen a bőröd. A szem alatti karikákat egy kevés folyékony korrektorral fedd el, ha van bőrhibád, arra a stiftes korrektor a legjobb.

A belső szemzugba valamilyen világos, pezsgőszínt vigyél fel. A külső részre pedig egy közepes barna árnyalatot válassz. A kettő határát az ecsettel dolgozd össze szépen. Az alsó pillák tövébe ugyanezt a két szemhéjpúdert használva megcsinálhatod a kontúrt, ha szeretnéd. A belső szemzughoz itt a világosabb árnyalatot vidd fel, majd a külső részre mehet a barna is. A lapos ecset vagy egy fültisztító pálcika segítségével szépen satírozd el. Szempillaspirállal emeld ki a tekinteted.


Ez így egy nagyon szép, szolid smink. Ha szükséges, akkor egy kis púderrel fixáld a BB krémet az arcodon, hogy ne fényesedjen át. A szádra tegyél ajakápolót legalább, hogy ne száradjon ki a szád, mert az csúnya. Ha szeretnéd egy kis barackos szájfényt is tehetsz a szádra. :)

2013. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:))
2013. jún. 8. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ehhez nem elég a szemszín, tudni kéne, milyen színek állnak jól neked alapból. Nekem pl. barna a szemem és az a smink, amit az első hozzászóló írt, nem mutat túl jól rajtam. A barackos szájfény pláne szörnyű nekem, az erőteljesebb, hideg színek állnak jól. Ha én szolid sminket akarok, a szemhéjamra szürkés árnyalatokat kenek, a számra meg lilás árnyalatú, vagy málna, vagy minimum eperszínű szájfényt.

Szóval nem mindegy. Ha neked a meleg színek jobban állnak, akkor biztos jó lesz az 1-es hsz-ben szereplő smink, de ha nem, akkor barackos árnyalatot ne válassz!

2013. jún. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem írtam, de ez csak egy alapséma. Ez a smink más egymással harmonizáló színekkel is nagyon szép tud lenni. Nekem jól állnak a melegebb árnyalatok és jobban tetszik, ezért gyakran használok barnás színeket, de elkészítettem már ezt a sminket pl. enyhe lilás színnel, kékkel, sőt, a legutóbb zölddel csináltam. Tehát a barna helyett lehet mást is használni, ha más jobban áll, csak ügyelni kell az összhatásra is, hogy jó legyen.
2013. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazábol nekem a barna szín jól áll ezért hondoltam hogy az jó lesz amit az első hozzászoló javasolt.
2013. jún. 9. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!