Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és nem fogja...

Terhes vagyok, és nem fogja be a hajam a barna hennafesték és az ammóniamentes színező sem az ősz hajszálaimat. Milyen ammóniamentes hajfestéket vagy színezőt javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:05
 1/7 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Mondjuk én ugy tudom h nem a legegészségesebb a festetés ilyenkor de biztos van rá valami olyan ami kevésbé mérgező.Asszem a lorealnak van ammmoniamentese.

2011. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


én mindig ezt használtam, nekem az ammóniatartalmú festék soha nem festette be az ősz hajszálakat, de ez igen!! Abszolút tuti hajszínező és jó 1,5-2 hónapig tart a színe!

2011. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem,egy jó fodrász segíthetne ezen a problémán,és kísérletezned sem kellene!!!!!
2011. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

L'oreal casting! Én terhességem előtt is ezt használtam és most is, nagyon jól fed és nekem kb. 2-hónapig tartós, utána sem lenövés látszik csak hogy nem olyan intenzív a színe!

39hKm

2011. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szerdán megyek hajfestésre a fodrászomhoz, 35 hetes vagyok. Amikor megkérdeztem a dokimat, hogy ugye, nem lesz semmi baj, ha elmegyek hajat festetni, akkor annyit mondott, hogy "Ha nem issza meg a festéket, akkor nem lesz semmi baja." . :) Vagyis nem árt.

Mondjuk nem írtad, hogy mennyi idős terhes vagy? Az első trimeszterben? Mert akkor mindenképp várd meg a 2. trimesztert, és szerintem mehetsz nyugodtan.

2011. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én palettét használtam a sárga dobozost.Az ammonia mentes.

Mondjuk én úgy tudom,hogy aki egyszer befesti hennával a haját az utána csak azzal festheti.Vagy megvárja amíg lenő.Lehet azért nem fogja be semmi a hajad,mert hennával megpróbáltad.

2011. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sárga Palette vált be. És az ammóniamentes.
2011. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!