Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Hogy vegyem rá anyát, hogy kilyukasztassa a fülem?

Figyelt kérdés
Már kb. másfél éve kérem anyát, hogy vigyen el kilyukasztatni a fülem, hiába. Egyszer azt mondja, elfelejti felhívni a céget, máskor meg mert nem csillog a szobám. Mit csináljak?

2013. jún. 9. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
menj el magadtól! van lábad meg szád. nem?:D
2013. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
13/L. Pénz nélkül. Már bocs x)
2013. jún. 9. 02:08
 3/10 anonim ***** válasza:

micsoda? lány vagy?:O

nekem teljesen egyértelmű volt, h fiú vagy!

fiúknál sokszor ellenzik a szülők! na de lányoknál?

esetleg megkérdezted valaha is, hogy miért ellenzi?

2013. jún. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én le is vágnám a füled, ha arról lenne szó.
2013. jún. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem sem engedik meg, csak ha javítok az osztályzataimon, mondjuk nekem a nővérem fúrja majd ki, egészen a tetejéig, már ha valaha megengedi a muter, mer egyébként tuti, hogy nem...

Szóval, nemtom, fényezd ki a szobád, mondd meg neki, hogy hívja fel a cégét, és amint letette a telefont, kérd meg, hogy vigyen el. Hajrá!

2013. jún. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, azért köszi a válaszokat. :) Utolsónak drukkolok, hogy neki is sikerüljön :33
2013. jún. 9. 02:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérd ez szüli- vagy névnapodra.
2013. jún. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem egyszer egy barátnőm szúrta ki steril, gyógyszertári tűvel. nem egy fájdalommentes dolog, de legalább ingyen van :)

nagyidtól, keresztszüleidtől szoktál kapni pénzt alkalmakra? ha igen, akkor menj el egyedül, ehhez úgy tudom nem kell szülői engedély, csak a tetkóhoz meg a piercinghez.

2013. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

OMG !!! az én barátnőmnek az egyik fülébe 2 a másikba 3 fülbevaló van +köldök és nyelv piercing 13 évesen. Tudom h ez valakinél kicsit morbid de az a legfontosabb hogy neki tetszik és mellesleg nekem is. De azt nem tudom mire vélni, hogy egy 13 éves lánynak ne engedjék meg a fülbevalót...

Szerintem állj ki anyukád elé és mond meg neki, hogy igen, te fülbevalót akarsz. Vagy h a ez se működik, akkor egy ismerőssel vagy akárkivel szúrasd ki és ha megvan akkor az anyukád már úgyse tud mit tenni, legfeljebb kicsit leszid.

2013. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha szerzel egy kis pénzt, menj el egy kozmetikushoz és belövi neked. szerintem 1500-2000 ft-ból simán kijön és egy pillanat alatt megvan :)
2013. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!