Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy vegyem rá anyukámat?

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Hogy vegyem rá anyukámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Már régóta szeretnék a bal fülem cimpájába egy második fülbevalót-piercinget.Nem nagyon tudom anyumat meggyőzni,hogy megengedje...tanácsot szeretnék kérni,ugyanis nyárára szeretném már,de mit mondjak anyukámnak?

2013. ápr. 24. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ne így mondd neki, hogy piercing..mert az nem piercing :) ami a cimpában van, az fülbevaló :) hány éves vagy?


amúgy szerintem mondd meg neki simán, nem kell a kertelés :) "anyu, szeretnék még egy fülbevalót nyárra". :)

2013. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok..ja és amúgy mondd neki, hogy saját pénzből fizetnéd (kozmetikus kb 1000 ft-ért belövi neked), és ha bármi gond van vele/nem tetszik, akkor kiveszed és el fog tűnni a lyuk :)
2013. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám nagyon szeret nézegetni ékszerboltban, mindig mutattam neki aranyos, kicsi "második fülbevalónak" valókat. Szépen megbarátkozott a gondolattal. Én lepődtem meg a legjobban, amikor egyszer azt mondta, hogy ez tényleg szép és el is kísért kilövetni. Így utólag visszagondolva, elég fiatal lehettem, szerintem 13-14 körül, de nem bántam meg.
2013. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mond meg hogy kifizeted magadnak,ha ez sem felel meg akkor ott vannak a fülgyűrűk,hordjál olyat,azok is jól néznek ki
2013. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem a zsebpénzzel van a gond,hanem azzal,hogy anyáék..hogy is mondjam..régimódiak :P
2013. ápr. 24. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Az enyémek is elég régimódiak szerintem (bár lehet, hogy nem:D), de ilyen kis hülyeségekbe nem szólnak bele... 14 évesen lövettem 3-at cimpába, 1-et porcba, anyunak még tetszenek is :)

hány éves vagy? ha ilyen 12-13 szerintem túl kicsi vagy még...

2013. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 vagyok :P
2013. ápr. 25. 13:16
 8/11 anonim válasza:
100%
14 eves vagyok es nekem is nagyon regimodiak a szuleim es egyik nap kiszurtam mind ket fulemben 2. lyukat majd mikor hazaertek es meglattak, annyit mondtak szep es ennyi. Vadulj egy kicsit,max kivetetik de te majd nem fogod azert se kivenni!:D
2013. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó lenne,ha ilyen könnyen menne :)
2013. ápr. 28. 07:34
 10/11 anonim válasza:
100%
az én barátnőmnek az egyik fülébe 2 a másikba 3 fülbevaló van +köldök és nyelv piercing 13 évesen. Tudom h ez valakinél kicsit morbid de az a legfontosabb hogy neki tetszik és mellesleg nekem is. Állj oda a szüleid elé és határozottan mond meg nekik, hogy neked ez tetszik és te ilyet akarsz. vagy ha ez se működik akkor egy ismerőssel vagy osztálytársaddal szúrasd ki, és akkor már a szüleidnek késő már nem tudják visszacsinálni, legfeljebb kicsit leszidnak. Sok sikert :)
2013. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!