Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ballagason csinos...

Szerintetek ballagason csinos a vörös/piros ruzs?

Figyelt kérdés

Vagy egyaltalan illik oda? Nem feltetlen az elenk piros,de nem is az barnas vörös,hanem ilyen közeput.Azt hallottam hogy fel lehet dobni/es elegansabba lehet vele tenni egy oltozeket.

8.As vagyok,es allitolag nagyon jol all a vörös ruzs



2013. jún. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általános iskolai ballagásra NEM illik a piros rúzs...

Meg egyáltalán az inkább az idősebb korosztálynak való, viszont hiába áll jól, én a helyedben megtartanám inkább bulikba...

De természetesen ez csak az ÉN véleményem, ettől függetlenül te úgy döntesz, ahogy csak akarsz...meg nem kötekedni akartam...:D

2013. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anya szerint is kicsit tulzas..meg most mar szerintem is,es ha mondjuk piros arnyalatu szajfenyt raknek?
2013. jún. 9. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem bírom ezt a vörös rúzs mániát, mostanában nagy divat lett, de nagyon kevés embernek áll jól.

Én csak valami olyan szájfényt raknék fel a helyedben egy ballagásra, ami nem igazán ennyire feltűnő.

2013. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a piros szájfény tökéletes...meg ha minden áron rúzst akarsz, akkor valami nude szín...de szerintem egy szájfény jobb lenne...:) (első vagyok)
2013. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! akkor szájfény lesz!
2013. jún. 10. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!