Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen nyelvpiercing melkett...

Milyen nyelvpiercing melkett szóló érveket tudnék mondani szüleim meggyőzésére?

Figyelt kérdés
:D
2013. jún. 10. 15:36
 1/7 A kérdező kommentje:
*mellett
2013. jún. 10. 15:36
 2/7 anonim válasza:

Sajnos semmi pozitívuma nincs...

Mond azt nekik hogy ezzel szeretnéd kifejezni magad, vagy valami ilyesni szöveget... ;D

2013. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D. Eddig igazábo, annyit mondtam hogy ugy osszeforr, nem lathato helyen van. Ilyenek :)
2013. jún. 10. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

A csajod orál szexnél jobban élvez tőle...

Milyen pozitívuma lehet szted egy fémdarabnak a szádban? :D Ha nem tudod meggyőzni őket, vársz pár évet, amikor már nem kell az engedélyük, vagy vállalod a vitát, megcsináltatod és kész.

2013. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok xDD de azért köszönöm
2013. jún. 10. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sajnos csak ellenérveket tudok mondani tapasztalatból...:/

Viszont, tegyük fel, hogy én hülye be akarok rakatni megint egyet...(magamat ismerve lehet elő is fordul még majd), és tegyük fel, hogy ehhez még kell a szüleim engedélye (meg egyáltalán érdekel a véleményük)...


Odaállsz, ahhoz aki kevésbé szigorú...és felhozod, hogy ők is voltak fiatalok, csináltak őrültségeket, ez nem végleges dolog, és nem is látnák, és nagyon odafigyelnél rá, hogy ne legyen semmi baj belőle...viszont nagyon jól néz ki, és neked több önbizalmad lenne tőle (ha van párod, és nem vagy már nagyon fiatalka, azt is felhozhatod, hogy csókolózás közben kellemesebb érzés a párodnak)...vagy próbálj azzal érvelni, hogy nem tetoválás, csak egy kis ékszerke...ők is hordanak ékszereket biztos...

Az ellenkező nemű szülőnél még esetleg el tudod játszani azt, hogy ő ezt nem értheti (én sminknél és hajfestésnél is ezt csináltam)...persze itt se a "te ezt nem értheted" hiszti, hanem hogy most ez a trendi, és szeretnél te is, és nincs is sok mindenkinek, de nagyon jól mutat....

Végső esetben még felhozhatsz (de ezt is óvatosan) egy csomó drasztikus, maradandó, látványos és piercingnél károsabb dolgot, hogy te nem ezeket kérted, csak egy ékszert...


Ha nem engednek, akkor meg szépen csendben el kell fogadni a véleményüket, és kivárni pár évet, amíg be nem rakathatod magadat...

Vagy ha tényleg nagyon nem bírsz élni nélküle, akkor elmész, beszúratod, és vállalod a következményeit, és azt, hogy emiatt esetleg kicsit megromlik a viszonyotok...

2013. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél <3 köszönöm szépen :) ^^
2013. jún. 10. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!