Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mi tetszik jobban,...

Fiúk! Mi tetszik jobban, nyelvpiercing vagy köldök piercing? Nem tudom, melyiket csináltassam meg:D vagy esetleg mindkettő? A korotokat is írjátok le légyszi:D L/17

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a válaszoktól függ a piercing helye, akkor inkább ne csináltass.
2013. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de válaszolok, ha nem gáz. te döntsd el, mennyire akarod hogy látszódjon,mert végül is ,ha belegondolsz a nyelvpiercing annyira nem is látszódik,mint pl strandon fűrdőruciban a köldökpiercing. Ha lapos a hasad,max akkor legyen köldöködbe. nyelvedbe meg tökm1:D
2013. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan lehetőség nincs, hogy egyik sem? Én azt választanám.

Az általad felsoroltak közül inkább a köldök.


17

2013. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van mind a kettő, és lány vagyok. És egyik nélkül sem tudnék élni:) Bár a köldöködbe akkor csináltassál csak, ha tényleg szép hasad van:)
2013. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!