Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a neve ennek a karkötőnek?...

Mi a neve ennek a karkötőnek? Tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Nem tudom van-e valami különleges neve, de rá szeretnék keresni, mert online szeretnék venni. Láttam már üzletekben is, de túl drága.

[link] (A LEGFELSŐ KARKÖTŐ)



2013. jún. 10. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
még nem láttam ilyet de ezek szerint jobb is mert nagyon ocsmány de ez az én véleményem
2013. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik egyáltalán, de ahogy néztem csak a színátmenetes fonalszerűség bele van fonva a láncba.
2013. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 infomoly ***** válasza:

Nekem a műanyag zsinór vagy fonal miatt nem tetszik. Én pamut fonallal csinálnám. Elég neonos, vad színe van így. De ízlések és pofonok.


Valami olyasmi a neve, hogy láncos fonott karkötő, braided chain bracelet vagy woven chain bracelet.


Apródon:

[link]


Szerintem csináld meg, mert sima fonás. Láncot meg bármilyen ékszerkellékesben tudsz venni, ha nincs otthon. :-)

[link]


[link]

2013. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! De amúgy amit én kinéztem nem ilyen, azon halvány rózsaszín szalag van és kis kövek, az sokkal szebb mint ez, de nem találtam másik képet. Csak 2000Ft nem adok érte...

Köszi utolsó, majd meglátom...

2013. jún. 11. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!