Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jó ha valakinek...

Szerintetek jó ha valakinek erős az illata? Úgy értem sok dezodort fúj magára, és távolról megérezni az illatát. Vagy inkább az a jó ha visszafogottabb, de azért illatos?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem kérdezheted komolyan. Igen tök jó ha valaki magára fúj egy fél üveg parfümöt/dezodort és te meg az utca másik végén elhányod magad, mert olyan tömény szaga van!!
2013. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem akarom valakinek már messziről érezni az illatát. A másik meg, hogy ha valaki illatozni akar, akkor az ne dezodorral érje el, hanem parfümmel, de természetesen azzal is mértékkel bánjon.
2013. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Főleg nem dezodorral, az valahogy tök más. Sokkal jobb egy kellemes parfüm illata, de az is csak visszafogottan. Azt szeretem, ha csak közelről érzem a másik illatát. Nem szeretem, ha tolakodó valakinek az illata.
2013. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretem a visszafogottam illatokat. :) A túl erős parfümillat néha inkább már zavaró, mint kellemes. Nem mindenkinek egyforma az ízlése; ami valakinek kellemes illat, az másnak lehet, hogy büdös.

(Sajnos mindemellett tudom magamról, hogy néha túl sok dezodort használok, és csak reménykedem, hogy rajtam kívül más nem érzi erősen az illatát. Viszont elég izzadós vagyok, főleg nyáron, úgyhogy sokszor két választásom van: vagy büdi leszek, vagy erősebb lesz a deom illata. :S)

2013. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!