Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon erősen festettem...

Nagyon erősen festettem magam, mert jól állt. Viszont mostanában csak barna szemhéjtust és szempillaspirált használok. Ez is nagyon jól áll. Szerintetek inkább alkalmazzam az utóbbit? Igaz az, hogy a kevesebb több?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Inkább sminkeld magad kicsit visszafogottabban. Buliban persze mehet az erősebb.
2013. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. En is ugyanigy vagyok, hogy erosen festettem magam mostanaban meg joval visszafogottabb vagyok es kapom a dicsereteket,hogy mindketto jo de igy meg szebb vagyok:)
2013. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mind a kettő jól áll, akkor inkább az utóbbit válaszd, az a mindennapokra jobban mutat és illendőbb is. Buliba mehet az erős smink is.
2013. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább igazítsd az alkalomhoz. Hétköznapra jobb a lightosabb, ha valami alkalom van, akkor meg az erősebb.
2013. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hétköznapokra egy natúrabb smink is tökéletes, főleg, hogy jól is áll! Nem kell mindig erősen festeni, fölösleges. Egyébként is, a természetes szépségnél nincs is jobb, szebb. Ráadásul a bőröd is meghálálja, ha nem sminkeled magad mindig erősen. :)
2013. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!