Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, melyik a kedvenc miss...

Csajok, melyik a kedvenc miss sporty rúzsotok, vélemények ezekről?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek.
2013. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az az érzésem,hogy még nem is próbáltad,vagy pont a gyengébbeket fogtad ki!Árhoz szerintem nagyon jó,tudod nem mindenkinek tellik két-három ezres rúzsra!
2013. jún. 13. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Múltkor nagy rúzskeresésben voltam, az összeset végignéztem a dm-ben szinte minden márkától. A Miss Sportyt is megnéztem, mert tök jó árban van, de én nem találtam nekem valót. Inkább a natúr színeket szeretem, a nude és a rózsaszínes árnyalatokat, úgyhogy nem tudtam választani, mert az összes élénk és nekem hordhatatlan. Inkább akkor már Essence-et vennék, szerintem jobb a választéka.
2013. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én kaptam miss sporty-kat,azok jók!Essence milyen árban van?Már nem emlékszem!Nagyon régen vettem 2öt,egy kiss you-t,ami csillogós rózsaszín+1egy sima sötétet!Alig van belőle!Neked melyik szinek tetszenek azokból?
2013. jún. 14. 07:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedvenc rúzs márkám...

Bár a fedésük nem a legjobb, és viszonylag gyorsan lekopnak nagyon szépek a színek, és jól ápolnak..:D

Nekem az extreme black, a malaga és a new age a kedvencem (meg van még egy goddess nevű, meg egy rózsaszínes, de arról már lekopott a címke, nem tudom mi volt a neve)

2013. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,ezek közül nekem a goodess van csak meg,bizti szép a többi is!Majd lecsekkolom!Nekem egy rózsaszínem van,love me a neve,szerintem az van neked is!Ilyen sötétebb rózsaszín,ugye?
2013. jún. 21. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] az ötödikre hasonlít a legjobban...(de nem tudom mi a neve...ja meg a fekete a végén az biztosan az, ami nekem is van...meg a negyedik lehet a new age, képről nem tudom...viszont a malaga nincs itt az biztos...az ilyen pirosas...de imádom őket...)
2013. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem jó a link!Nekem pirosba van csillogós(poem)meg natúr(mascarade)Nagyon szépek!Szerintem az árát megérik,én ezt a márkát használom a leggyakrabban,és sose szárad ki a szám,pedig gyakran volt előtte,hogy kiszáradt!
2013. jún. 21. 23:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Én alapból nem szeretem a rúzsokat, viszont a szájfényüket szoktam használni, főleg a gyümölcsösöket (bár nem tudom ezek kaphatók-e még, régen nem tudtam úgy elmenni dm-be, hogy ne vettem volna)
2013. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!