Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minden alapozó látszik?

Minden alapozó látszik?

Figyelt kérdés
messziről nem, de közelról látszik rajtam és azért elégé csúnya....max factor face finity- 3 in 1 - használok és szivaccsal helyezem fel, de akárhogy csinálom látszik, és ha még pirositót is rakok, messziről jól názi meg a sminkes videókon is de az én arcomon azis nagyon látszik és sehogysem jó...:(

#smink #alapozo #pirositót
2013. jún. 13. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha tökéletes a bőröd és vékony rétegben tökéletes árnyalatot kensz fel a megfelelő technikával, akkor nem, nem fog... Amúgy meg sajnos közelről esélyes, hogy fog. Szerintem próbálkozz más felviteli móddal, ecsettel vagy az ujjaiddal, hátha ebben rejlik a titka, hogy mennyire feltűnő az alapozó.
2013. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor szivacsot használtam, nekem is látszott az alapozó. Viszont az ujjaimmal vagy ecsettel sokkal természetesebb eredményt tudok elérni. Legjobban mondjuk az ecsetet szeretem, mert az ujjaimmal elég időigényes úgy felvinni az alapozót, hogy mindenhova jusson egyenletesen, de mindenhova csak kevés. Az ecsettel hamarabb meg van, és tényleg természetes az eredmény. Nagyon közelről persze látszik így is, de egyáltalán nem feltűnő. Olyannyira nem feltűnő mások számára, hogy néhány barátnőm elcsodálkozott rajta pár hónapja, hogy én használok alapozót, mert nem gondolták volna. :)
2013. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Facefinity egy elég magas fedésű alapozó, azok általában látszanak. Keress egy gyengébb fedésű, jobb minőségű alapozót. Szivaccsal nagyon sokat viszel fel szerintem, az is lehet gond. Próbálkozz inkább ecsettel.
2013. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak egy jó ecsetnek szép ára van..:S vettem egy olcsobbat de ott a szálak összetapadtak és csíkokat húztak maguk után, de lehet hogy tényleg gyengébbet is kellene keresnem, lehet az baj, köszönöm :)
2013. jún. 14. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!