Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozó tényleg káros egy...

Az alapozó tényleg káros egy ilyen fiatal lány bőrére? És mi kamaszok mit használjunk, hogy szép arcunk legyen kozmetikus mellett? és ami nem is vészesen drága? 15/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Tonic, krémek és víz! Ennyi épp elég.

Pont ma néztem, hogy néhány volt osztálytársam, hogy néz ki most..igazából szépek voltak, de aztán egyre több és több sminekt használtak..mostmár tényleg vakolat van rajtuk, és nekik még ez sem elég. Már nem látják saját magukat rendesen a tükörben...

Borzalmas az arcuk. Mostmár azért kell a smink, hogy normálisan nézzenek ki. Pedig 21-22 évesek vagyunk. Nekem szép sima az arcom, mondjuk most kicsit megviselt a vizsgák miatt, de egyébként nagyon szép sima és nem csinálok vele mást, csak tisztítom és minden nap kétszer megmosom..reggel, este.

Maximum korrektort használok, ha épp kijönne egy kisebb pattanás..de igazából nekem már azok sincsenek, csak lesz egy kis piros foltom 3 napig.

Csak a szememre használok sminket, a teljes arcbőrömre nem.


Ne tedd tönkre magadat a sok szarsággal.

2013. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jó minőségű alapozó hidratál és nem tömíti el a pórusaidat.


De én nem ajánlom, én sem használtam alapozót, hiába voltak tinédzser koromban pattanásaim. Nagyon figyelek arra, hogy természetes alapanyagú arckrémeket és lemosókat használjak. Gyógyszertárban keverik ki a tonikomat, szememre használok csak arctejet a legvégén pedig egy Belico biokozmetikummal hidratálom a bőrömet, amely UV-sugarak ellen is védelmet nyújt.


Egyébként az, hogy kinek hogyan változik a bőre nagyban függ a genetikától. Édesanyám fiatal korában is sok púdert használt, amikor pedig megjelentek az alapozók, őket is használta rendszeresen, mindig ki volt sminkelve és 55 éves kora ellenére gyönyörű bőre van, puha és nem sok ránca van.

2013. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy jó alapozót egy 15 éves nem fog tudni megfizetni, az olcsó drogériás vacakok meg csak ártanak. Inkább hanyagold.

Amit használhatsz az mondjuk a korrektor, színezett hidratáló. Bőven elég. Arctisztításhoz sem ajánlom a bolti tonikokat meg arctisztítókat, inkább kotyvassz magadnak otthon pakolásokat, használj bio cuccokat, természetes szappanokat. Ezek nem ártanak.

2013. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
13%
Én utálom, ha egy lány sminkeli magát. De ez csak az én véleményem.
2013. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arctisztító, arctonik, végén pedig bőrtípustól függően valamilyen arctej. Ezek közül is a legelső a legfontosabb. Színes kozmetikumok csak alkalmanként. Határesetben inkább ne használj.
2013. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!