Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 4 hete van kilyukasztva a...

4 hete van kilyukasztva a fülem, megpróbáltam kicserélni és gennyes volt. Ez nagyon rossz jel?

Figyelt kérdés
Külsőre semmi sem látszott, sőt, a legnagyobb rendben volt minden, nem fájt, nem vérzett. Ma megpróbáltam kicserélni egy másik fülbevalóra, de mikor levettem a kapcsot hátulról, láttam, hogy az gennyes, és kellemetlen szúrást éreztem. Maga a lövés helye is gennyes volt, de nem nyomtam ki, letisztítottam a kapcsot, visszatettem a helyére és bekentem ilyen lyukasztás utána trutyival, Tetran krémmel és most nemrég egy kis Betadine-t is tettem rá. Most baj van? Ez rosszat jelent?
2013. jún. 13. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
forgatni, tisztítani, és kenegetni kellett volna eddig. mg rendbe hozhatod, de figyelj oda jobban. ha 1ht alatt nem javul,vedd ki a fenébe.
2013. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt csináltam, normálisan ápoltam a sebet

Lehet, hogy az a baj, hogy az utóbbi 1-1,5 hétben nem mindig mostam kezet, mielőtt megforgattam, ezt nem kellett volna...

2013. jún. 14. 06:59
 3/3 anonim válasza:
Ez volt az egyik ismerősömnek és ő se tudott vele mit csinálni aztán el kezdte kenni valami gyógykrémmel és meg gyógyult :)
2013. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!