Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » írjatok már jó fajta alapozót...

írjatok már jó fajta alapozót vagy púdert ami nem rossz összetevőjű és nem lesz pattanásos a bőröm?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elôször is tisztìttasd ki az arcbõröd egy JÓ kozmetikussal, mert lènyegtelen hàny millió forintos alapozót kensz rà akkor is pattanásos lesz, mert az eltömõdött pórusok begyulladnak ha tele vannak faggyúval , fõleg ha rákened az alapozót ès nem hagyod levegõzni. Másodszor èn az Affinitone alapozót ajánlom. Nekem nagyon bevált mind a fedõkèpessègèt mind a bõrszìnhez alkalmazkodàsát tekintve.
2013. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Balea Young púderét használom. Ez direkt úgy van kitalálva, hogy ne okozzon mitesszereket, patikat. És tényleg nem okoz, legalábbis nekem nem..én szeretem, sokáig az arcomon marad és egyébként árban is nagyon jó.
2013. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!