Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Te milyen képet tennél egy...

Te milyen képet tennél egy ilyen medálba?

Figyelt kérdés

[link]

sajnos szinte semmi ötletem ,de alap és lencse meg van csak nincs mit beletenni ....



2013. jún. 16. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

magadnak? ajándékba? eladni? azért ez nem mindegy...

lehetne akármit lényegében. én láttam már ilyet lepkésben is. lehet valamilyen fotót (adott ismerősről, önmagadról, szülőről, híres emberről, ikonról stb.), vagy ha már térképeknél tartunk pl. szülőváros térképét, vagy bejelölve egy térképen a lakóhely, esetleg valami virágminta

2013. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én könyvrészletet vagy valamilyen idézetet, de a híres ember képe is jó ötlet. Ilyet amúgy láttam már csipkével vagy hímzéssel is (bár asszem azok nem eredetiek csak nyomtatványok voltak) de film karaktereket, színészeket is választhatsz


(amúgy mennyibe kerül egy ilyenhez az alapanyag, akarok egyet csinálni, csak még nem jutottam el oda,hogy az alapot megvegyem :) )

2013. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

még egy eszembe jutott, állatok szeme és bolygók is jól néznek ki


innen meríthetsz ötletet

[link]

2013. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] pá száz forintból kijött mivel volt itthon ragasztó ....saját részre készült és egy viszonylag érdekes siluet került bele de,köszönöm a válaszokat
2013. jún. 17. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!